Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
10 грудня 2018 року 11:11

Рубіжанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганські області    повідомляє що 04 12.2018 року в  м. Рубіжному  на території полігону Твердих Побутових  Відходів КП «Шеп»   виявлено 13 трупів свиней. При дослідженні патологічного матеріалу в Дніпропетровській  регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини        (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 06.12.2018 року  № 0022289 п.м./18/) встановлено позитивний діагноз на африканську чуму свиней.

Після проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів з ліквідації та недопущення розповсюдження збудника захворювання, рішенням ДНПК при Рубіжанській міській раді від 06.12.2018 № 3 на території  м. Рубіжне накладено карантинні обмеження.

8 грудня 2018 року 14:16
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА  ЗА МИНУЛИЙ  ТИЖДЕНЬ ( з 03.12.2018 р.  по  07.12.2018 р.)

 

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 3189,1 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 2670,9 тис. грн., єдиний податок – 188,7 тис. грн., плата за землю – 88,1 тис. грн., інші доходи – 241,4 тис. грн. Субвенції – 10254,1 тис. грн. Дотація  - 284,6 тис. грн.

читати далі >>>

 

8 грудня 2018 року 09:08
ЛЮБИТЕЛИ ФУТБОЛА ПРИГЛАШАЮТСЯ

 

8-9 декабря в спортивном комплексе КП "РФСК" (Южная часть города) продолжаются игры  XXХ традиционного Новогоднего турнира по мини-футболу Памяти В.И.Долгодушева.

Календарь игр XXХ традиционного Новогоднего турнира по мини-футболу.

читати далі >>>

8 грудня 2018 року 08:53

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Українські воїни разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок.

Зазвичай у цей день проходить чимало урочистостей, які повинні показати військовим, наскільки вони цінні для нашої країни. Тож напередодні свята в актовій залі Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся святковий захід. На ньому були присутні працівники Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, представники громадської організації «Воїни АТО м. Рубіжного», представники громадської організації «Нова дія», учні закладів загальної середньої освіти.

8 грудня 2018 року 08:13

1 грудня  у актовій залі ЗШ № 3 відбувся урочистий  захід КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді»  – посвята учнів-першокурсників у юні МАНівці. Цього року до складу науковців, які в майбутньому будуть творити історію нашої держави, увійшло майже 700 нових  талановитих юнаків та дівчат  з м. Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінського, Старобільського, Біловодського, Білокуракінського, Новопсковського та Сватівского районів.

8 грудня 2018 року 08:09
Рубіжанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

Продовження передплати на газету «Пенсійний кур’єр»!

 ​

Повідомляємо, що передплату на газету «Пенсійний кур’єр» на 2019 рік продовжено до 26 грудня поточного року.

Газета «Пенсійний кур’єр» - можливість отримання кваліфікованих роз’яснень з актуальних пенсійних питань!»

7 грудня 2018 року 15:12

День Збройних сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в боях за свободу України.

В бібліотеках централізованої бібліотечної системи організовані заходи інформаційної підтримки для відзначення цього свята.

З 5 грудня 2018 року в читальному залі центральної міської бібліотеки функціонує тематична виставка-дайджест «За свободу! За державу!»,

7 грудня 2018 року 15:03
Привітання міського голови до Дня місцевого самоврядування

Шановні рубіжани!

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні!

        Від щирого серця вітаю з цим святом усіх членів міської громади, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, службовців органів місцевого самоврядування!

        Значимість і необхідність діяльності органів місцевого самоврядування важко переоцінити. Організація життєдіяльності територіальної громади є однією з ланок у розвитку української державності та громадянського суспільства. У такій важливій справі не обійтися без фахівців та працівників, які реалізують чисельні програми розвитку нашого міста в різноманітних галузях.

        Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, мудрості та витримки, і, звичайно ж, бути завжди ближче до людей заради яких ми працюємо. Нехай всі плани і надії здійснюються на благо зміцнення громади нашого міста!

 

С.І.Хортів, міський голова

7 грудня 2018 року 15:02

 

7 грудня, святкує свій ювілейний день народження ветеран спортивного руху нашого міста Микола Дмитрович Сапєлкін. Йому виповнилося 80 років.

Відділ культури, молоді та спорту щиро вітає ювіляра та бажає, благополуччя і успіхів у всіх прагненнях, порядних і відданих друзів, і в подальшому залишатися таким же енергійним, невтомним, оптимістичним, високонадійним і натхненним.

Багато років всі свої сили, знання і вміння М.Д.Сапєлкін віддає благородній справи - фізичного виховання молоді.

 

7 грудня 2018 року 14:35
«Збройні сили України - слава, гордість, міць країни»  

 

Мужність, гідність, відвага -  тільки кращі з кращих приймають присягу на вірність Україні, вони – наші воїни. Історія нашого міста – це люди,які захищали свій дім у Громадянську, Другу Світову війни і зараз боронять нас на кордонах України. 

читати далі >>>

7 грудня 2018 року 09:45

 

В провадженні СВ Рубіжанського ВП ГУНП України в Луганській області перебуває кримінальне провадження стосовно особи, яка за допомогою мобільного телефону повідомила завідомо неправдиву інформацію про вибух.

Під час проведення досудового  розслідування встановлено,  що 27.11.2018 року, громадянин К,  у стані алкогольного  сп’яніння  здійснив телефонний дзвінок в службу «102» та у грубій формі з використанням нецензурної лексики повідомив  що підірве  гранату за адресою: м. Рубіжне, проспект Переможців 27/51

 

 

7 грудня 2018 року 09:15
До уваги жителів м. Рубіжне!

Встановлено мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. м.

Відповідно до п. п. 170.1.2 Податкового кодексу України Рубіжанською міською радою, для цілей оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), встановлено мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб м. Рубіжне Луганської області на 2019 рік у розмірі: 8,92 грн. - некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб; 17,85 грн. - провадження виробничої діяльності; 26,77 грн. - інша комерційна діяльність.

З текстом рішення міської ради від 30.11.2018 № 67/14 можна ознайомитися на офіційному сайті Рубіжанської міської ради http://rmr.gov.ua (Нормативна база/Рішення міської ради).

6 грудня 2018 року 16:06

 

06.12.2018 в День  Збройних Сил України на будівлі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого бійця ВСУ Ігоря Петрова, який навчався в цій школі. В урочистому заході, на якому були присутні школярі цієї та інших шкіл міста, взяли участь секретар Рубіжанської міської ради Соловйов В.І., заступник військового комісару Рубіжансько-Кремінського об'єднаного міського військового комісаріату Бородін А.В., представники ГО "Спілка ветеранів АТО міста Рубіжне".

6 грудня 2018 року 15:32

 

Згідно листа Луганської обласної державної адміністрації  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у зв’язку з проведенням операції Об'єднаних сил, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, з урахуванням Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні», а також для забезпечення порядку й безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

6 грудня 2018 року 14:34
Відділ міського комунального майна інформує

 

Рубіжанською міською радою Луганської області 30 листопада 2018 року прийнято рішення № 67/16 про приватизацію шляхом продажу на аукціоні без
умов об’єкта комунальної власності малої приватизації вбудованого нежитлового приміщення площею 15,9 кв. м, розташованого за адресою: 

 

читати далі >>>

6 грудня 2018 року 13:59
ОГОЛОШЕННЯ

 

З 9 грудня 2018р. вводиться новий графік руху пасажирських та приміських поїздів.

З РОЗКЛАДОМ руху пасажирських і приміських поїздів по ст. Рубіжне з  09.12.2018р. можна ознайомитися за цим посиланням.

6 грудня 2018 року 13:36

 

3 грудня до Луганщини прибула поважна делегація з Тернопільської області. Мета візиту – підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпрацю між Тернопільською та Луганською облдержадміністраціями у сфері соціально-економічного, науково-технічного  та гуманітарно-культурного розвитку,налагодження дієвого діалогу та обміну досвідом.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та освітян Тернопільщини поєднує давня дружба. Декілька років поспіль під час Різдвяних свят рубіжанські підлітки відпочивали у тернопільських родинах, знайомилися з історичним та культурним надбанням цього дивовижного краю.

 

6 грудня 2018 року 13:32

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

про пожежі  та надзвичайні події, які виникли в Луганській області протягом 11 місяців 2018 року

Протягом 11 місяців 2018 року на території області відповідно до Національного класифіка.тора надзвичайних ситуацій «ДК-019-2010» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій зафіксовано 9 надзвичайних ситуацій, на яких загинуло 5 осіб, з них одна дитина, постраждало 21 особа, з них 13 дітейЗ початку року в Луганській області сталося 2522 пожеж,  на яких загинуло 54 особи, травмовано – 49, із них 2 дитини. Врятовано 178 осіб, із них 68 дітей. 

6 грудня 2018 року 13:29
«Справжні воїни добра»

 

5 грудня – Міжнародний день волонтерів. Співробітники відділу мистецтв центральної міської бібліотеки до цієї дати підготували виставку-експозицію «Справжні воїни добра», присвячену волонтерському руху в Україні та місті Рубіжному. А також привітали волонтерів, що співпрацюють з централізованою бібліотечною системою  і побажали їм наснаги, успіхів та миру!

6 грудня 2018 року 12:04

 

Збройні Сили України. Завжди на захисті.

День Збройних Сил України з'явився ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони «Про оборону України» та «Про збройні сили України». І через два роки саме 6 грудня було ухвалено рішення відзначати День збройних сил України.

6 грудня 2018 року 10:57
Привітання міського голови С.Хортіва з Днем Збройних Сил України

 

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

У цей святковий день ми з повагою та вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто розпочинав шляхетну справу з утворення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій громадян.

Найцінніше в житті кожної людини – мир, спокій і стабільність. Тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Ми завдячуємо та поважаємо тих, хто стоїть на сторожі нашої держави, проявляючи глибокий патріотизм, витримку і відповідальність, роблячи все можливе для захисту територіальної цілісності України, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку.

Бажаю вам здоров’я, добра, злагоди, удосконалення бойової та професійної майстерності, натхнення й віри в мудрість та силу нашого народу. Хай мирним буде небо над Україною! Зі святом!


З повагою, міський голова Сергій Хортів 

6 грудня 2018 року 09:04

 

Щодо обміну земельними ділянками сільськогосподарського призначення

З 1 січня 2019 року набуде чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. № 2498-VIII. (далі-Закон).
     Відповідно до Закону власники земельних ділянок усіх форм власності, землекористувачі тепер зможуть обмінюватися ними в межах одного земельного масиву, а земельні ділянки під лісосмугою можуть передаватися у постійне користування або в оренду. 

6 грудня 2018 року 08:51

 

Врегульовано питання встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни цивільним особамякі отримали  інвалідність внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції

09.11.2018 вступив в дію наказ Міністерства соціальної політики України від 25.09.2018 № 1411 «Про затвердження Положення про міжвідомчу комісію з питань установлення фактів отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції», яким встановлено типову форму заяви.

6 грудня 2018 року 08:29

 

30 листопада 2018 року на базі МКЗ «Палаз культури» відбувся чемпіонат знавців серед учнівської та студентської молоді «Що? Де? Коли?».

Вже багато років поспіль Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом організовує  в нашому місті  Чемпіонат знавців, який проходить за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Управління освіти Рубіжанської міської ради.

5 грудня 2018 року 16:30

 

Председатель постоянной депутатской комиссии Рубежанского городского совета - директор терцентра по обслуживанию одиноких и престарелых граждан Купцов В.В. навестил подопечных территориального центра, которые были включены в городскую программу децентрализации теплоснабжения многоквартирных домов, проверил качество выполненных работ, и условия в которых живут жители. Собственники квартир, в которых были выполнены работы, тепло отозвались о работниках и специалистах предприятий города, которые участвовали в реализации данной программы.

 

 

>>Архів новин


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 31
переглядів: 13935
візитів сьогодні: 7323
візитів всього: 471381