РУБІЖАНСЬКІ ДВОБОРЦІ ВДАЛО ВИСТУПИЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

З  30 листопада по 2 грудня у м.Харків відбулися  Чемпіонат світу та Всеукраїнський турнір з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство». В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з 16 країн світу.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 8 спортсменів із Дитячо - молодіжного фізкультурно - спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» м.Рубіжне. Тренером – представником команди був «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович.

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6).

В Чемпіонаті світу рубіжанські спортсмени вибороли 15 медалей (6 «золотих», 6 «срібних» та 3 «бронзових»), а також 2 медалі (1 «золота» , 1 «срібна») - у Всеукраїнському турнірі.

Переможцями та призерами Чемпіонату світу у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали:

Кравченко Руслана - 1 місце (версії Б-1,Б-2,Б-5,Б-6)

Бегунов Ілля  - 1 місце (Б-1,Б-2), 2 місце (Б-3)

Петренко Юлія  - 2 місце (Б-2,Б-5,Б-6)

Журавльов Дмитро  - 2 місце (Б-1,Б-2)

Гарькаєв Владислав – 3 місце  (Б-1, Б-6)

Полтавець Борис  – 3 місце (Б-1).

Переможцем  та призером  Всеукраїнського турніру став Рафіков Арсеній – 1 місце (Б-6) , 2 місце (Б-2)