РУБІЖАНСЬКІ КАРАТИСТИ УСПІШНО ВИСТУПИЛИ НА КУБКУ УКРАЇНИ

24-25 листопада в м Харків відбувся Кубок України з карате (версія JKS), в якому взяли участь понад 450 спортсменів збірних команд з 12-ти областей України.

У складі збірної Луганської області на даному турнірі виступили наші спортсмени - вихованці ДЮСШ № 1 та ДМС «Школа карате», які завоювали 7 медалей в особистих розділах і 10 медалей в командних видах змагань.

Серед дорослих бронза в особистому куміте і срібло в командному ката у Владислава Дорошенка (ДЮСШ № 1), срібло у командному ката також у Василя Дмитрюка і Івана Жиляева (ДМС «Школа карате»).

В особистому куміте стала переможницею Ксенія Коломійцева (ДЮСШ № 1). Успішно виступили Кирило Сухіна, Іван Січкар, Данило Мащенко, що завоювали в командних розділах 6 срібних медалей. Данило Мащенко став срібним призером в особистому куміте, дві срібні медалі в особистому куміте завоювали Галина Дерев'янко і Федотова Ангеліна (ДМС «Школа карате»). Бронзу в куміте виборола Анастасія Могильна.

Спортсменів підготували тренери - заслужений тренер Украіни, мастер спорту України міжнародного класу Олександр Дорошенко (ДЮСШ №1) та Василь Дмитрюк (ДМС «Школа карате»).