ІХТ ВПЕРШЕ ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ З ШАХІВ ЗА ПРОГРАМОЮ МІСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ

З 13 по 19 листопада вісім команд колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста взяли участь в Чемпіонаті міста з шахів за програмою ХVІ міської Спартакіади, яку вже традиційно приймає МКУ «Палац культури» (директор Бережна Г.В.).

Команди були розбиті на 2 групи, в яких змагання пройшли за коловою системою. А потім по дві найсильніші команди групового турніру розіграли між собою звання найсильнішої шахової команди міста. Впевнено і без поразок на фініш вийшли два колективи ФО «Бізнес» (десятиразовий чемпіон міських спартакіад за шістнадцятирічну історію проведення турнірів) та ІХТ (жодного разу не вигравав командна першість у цьому виді програми міської спартакіади). Сильніше в цьому році виявилася команда ІХТ (3: 2) і вперше завоювала перемогу у Чемпіонаті міста з шахів. Пам'ятними медалями за I місце нагороджені шахісти команди: Юрій Баранов, Максим Борщов, Василь Коваленко, Олександр Міщенко, Олег Пономарьов і Катерина Кільметова. ІІ місце у фізкультурного об'єднання «Бізнес», ІІІ- ФО «Спартак».

Далі місця розподілилися наступним чином: IV - ФО «Зоря», V - ЛДМУ, VI - ФО «Юність», VII - РПХТЛ, VIII - РПК.

Змагання з шахів завершили програму ХVІ міської Спартакіади, в якій взяли участь в 2018 році одинадцять колективів фізкультури підприємств, організацій, установ, фізкультурних об'єднань і навчальних закладів міста Рубіжне. Протягом 53 днів на спортивних аренах нашого міста йшли змагання з п'ятнадцяти видів спорту. Статистика свідчить, що рік від року все більше і більше жителів нашого міста долучаються до фізичної культури і спорту. І сьогодні спартакіадних рух в Рубіжному - це більш ніж двохтисячного армія людей, які не мислять себе поза активного та здорового способу життя.