Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Палац культури відкрив творчий сезон

6 жовтня 2018 року о 17.00 при повному аншлагу у великій залі МКУ «Палац культури» відбувся великий святковий концерт – «Палац відкриває творчий сезон».

Погляд на творчість у кожного свій. Творчість багатогранна! Це і театр з його акторами, художнім словом, мовою жестів; і танок з його пластикою та хореографічними «па»; і музика у всіх її проявах… Цей перелік можна продовжувати та продовжувати! Але є й те, що усіх нас об’єднує. Це особливий погляд на світ! Стан душі, який дозволяє дивитися на навколишнє середовище яскраво та позитивно! Життя набуває особливого смаку, хочеться пізнавати нове, творити, дихати на повні груди і просто любити. Без творчості все було б інакше! Про це як ніхто знають і творчі самодіяльні колективи міського Палацу культури!

Розпочалася концертна програма з виступу Народного оркестру народних інструментів (кер. Наталія Дєнєжкіна). Далі представляли свої здібності та уміння Народні хори Палацу культури: хор ветеранів «Червона калина» (кер. Лідія Рогозіна) та Народний хор нородної пісні «Співоча Родина» (кер. Геннадій Васильєв). Слідом представляли свою творчість циркова студія «Кристалл» (кер. Олександр Ляпаєв, Світлана Трофімова) та Народний театр музичної комедії (кер. Анатолій Гавва, конц-р Людмила Коваленко). Порадували вокальними попурі та танцювальними колажами вокальна група вокально-інструментального ансамблю (кер. Олександр Буров) та хореографічні колективи, яких у міському Палаці культури на будь-який колір та смак! Це і хореографічні студії «Вояж» та «Ліберті» (кер. Юлія Гаджиєва), і Зразковий ансамбль танцю «Орля» (кер. Роман Головенко), і студія естрадної пісні і танцю «Modus» (кер. Олена Костнікова), і Народний ансамбль танцю «Барвінок» (кер. Ксенія Саєнко), а також Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Ладушки» та шоу-група «Нон-Стоп» (кер. Олена Ханенко, балет-р Ірина Бахмет).

Звичайно ж, що свої візитівки представила і філія МКУ «Палац культури». У вокальному жанрі - вокальний дует Галина Тарасова та Наталія Куніца (кер. Василь Лебідь); танцювальний жанр – танцювальний колектив «Танцювальна Республіка» (кер. Юлія Барабаш); інструментальний жанр представила студія гри на гітарі «Позитив» (кер. Костянтин Троценко).

«Початок нового творчого сезону значуща подія як для керівників самодіяльних творчих колективів, так і для глядачів. Доказом цього є повна глядацька зала» - сказала у своєму вітанні директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна. У кінці, під гучні овації та оплески артистів і глядачів пролунала головна фраза свята «Творчий сезон 2018-2019 оголошується відкритим». Тож творчий сезон відкрито і міська комунальна установа «Палац культури» запрошує кожного небайдужого поринути у світ творчості і приєднатися до нашої родини! Ми завжди відкриті для Вас!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 21
переглядів:
візитів сьогодні: 10566
візитів всього: 496999