Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Оголошується конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

 

Відповідно до статті 128 Земельного кодексу України з метою продажу земельної ділянки із земель комунальної власності Рубіжанська міська рада планує розробити експертну грошову оцінку земельних ділянок:

- площею 0,5931 га, розташованою за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів, буд. 1, для розміщення промислової площадки. Земельна ділянка знаходиться в оренді Мирошниченка Романа Миколайовича та Мирошниченка Сергія Миколайовича.

- площею 0,0506 га, розташованою за адресою: м. Рубіжне, Миру, буд. 33а, для розміщення магазину та офісу. Земельна ділянка знаходиться в оренді Пащенка Андрія Леонідовича.

У зв’язку з цим, просимо суб’єктів, які бажають виступити в якості розробників документації з експертної грошової оцінки земель, надати до 08.08.2018 свої пропозиції щодо її вартості та строків виконання.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління землеустрою, архітектури та містобудування Рубіжанської міської ради за адресою: м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 248.
 


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 30
переглядів: 143
візитів сьогодні: 6246
візитів всього: 463276