Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
15 листопада 2018 року 15:02
АНОНС СПОРТИВНЫХ МЕРОПРИЯТИЙ НА 17-18 ноября 2018 года

 

17-18 ноября

в спортивном комплексе  КП «РФСК»

(Южная часть города)

с о с т о и т с я

VIІІ   ОТКРЫТЫЙ ЧЕМПИОНАТ ЛУГАНСКОЙ ОБЛАСТИ

ПО ВОЛЕЙБОЛУ

 

читати далі>>>

15 листопада 2018 року 14:59
«Любов до України об"єднує!»

 

На передодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, з 07 по 08  листопада 2018 року,  в рамках проекту культурного обміну, що спрямований на зміцнення культурних зв’язків  між Луганською та Львівською областями, творчі колективи МКУ «Палац культури»: зразковий ансамбль танцю «Орля» (керівник Роман Головенко) та циркова студія «Кристал» (керівник Світлана Трофімова) відвідали  м.Львів та подарували  святковий концерт «Даруємо мистецтво» жителям Червонограда Львівської області.

читати далі>>>

 

15 листопада 2018 року 11:14
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області інформує

 

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 204 млн грн

У Луганській області юридичні та фізичні особи сплатили у січні-жовтні 2018 року 204 млн 83 тис. грн плати за землю. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

Фахівці Головного управління ДФС у Луганській області інформують, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.

15 листопада 2018 року 10:37

 

Відповідальність за несвоєчасну сплату єдиного внеску

 

 У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. Відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі-Закон №2464) єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

15 листопада 2018 року 10:18

 

Архівний відділ  Рубіжанської міської ради повідомляє, що Типова інструкція з діловодства в центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1242, втратила чинність відповідно до Переліку актів Кабінету Міністрів України, що втратив чинність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55.

14 листопада 2018 року 16:38
«До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів»

 

Управління Державної казначейської служби України у м. Рубіжному Луганської області на виконання наказу ДКСУ від 14.09.2018 року №290 «Про організацію роботи  щодо відкриття видаткових рахунків місцевих бюджетів» інформує про відкриття всіх видаткових рахунків розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевих бюджетів на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України (МФО – 820172) та одночасне закриття рахунків по МФО 804013 в рамках  проведення централізації видатків місцевих бюджетів з 1 січня 2019року.

Розпорядникам коштів місцевих бюджетів рекомендовано до кінця бюджетного року посилити роботу щодо своєчасного отримання доходів від надання платних послуг на рахунки відкриті для зарахування коштів власних надходжень по МФО 804013.

14 листопада 2018 року 14:52
Технічна перевірка автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен

 

16 листопада поточного року з 13:45 до 14:00 за київським часом в навчальних цілях буде проведено щоквартальну технічну перевірку автоматизованої системи централізованого оповіщення міста із запуском електросирен та відбором радіотрансляційної мережі  (згідно плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2018 рік ).

Під час проведення технічної перевірки цієї системи будуть вмикатися електросирени, звучання яких відповідає сигналу цивільного захисту «Увага всім!». За цим сигналом необхідно увімкнути абонентський радіотрансляційний динамік і прослухати повідомлення щодо дій при виникненні надзвичайної ситуації.

читати далі>>>

14 листопада 2018 року 13:31
Любов приходе до нас незвано

 

У Клубі любителів романсу міського Палацу культури стає доброю традицією відзначати Всесвітній день чоловіків. Так 10 листопада 2018 року любителі романсу, й виконавці й глядачі, зібрались на святковий камерний концерт, присвячений цьому святу.

У виконанні солісток Народного театру музичної комедії Марини Ворожко, Людмили Пономарьової та Ганни Козлової прозвучали старовинні романси («Очі чорні», «Газова хустка» , «Пісня циганки» та інші) та сучасні пісні («Осінні листя» Б. Мокроусова, «Лаванда» В. Матецького та інші) під акомпанемент концейртмейстера, керівника Клубу любителів романсу, Людмили Коваленко.

читати далі>>>

14 листопада 2018 року 12:02
Перемога в Міжнародному конкурсі

 

20 жовтня 2018 року у місті Дніпро відбувся XXIX  Відкритий  Міжнародний  фестиваль-конкурс вокалістів "Осінній вернісаж".

В номінації  «Народний вокал» на конкурсі  першу премію  отримав   учень  відділення сольного співу КЗ  «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» - Проценко Владислав (викладач Пшенична Надія Миколаївна, концертмейстер Коваль Інна Віталіївна).

Вітаємо з перемогою!

читати далі>>>

14 листопада 2018 року 10:57
Головне управління Державної фіскальної служби у Луганській області

 

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже 2,2 млрд грн ЄСВ

У січні-жовтні 2018 року підприємства і підприємці Луганської області сплатили до бюджету 2 млрд 160 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

14 листопада 2018 року 09:37
Щодо відключення від електропостачання

 

У м. Рубіжне серед мешканців невідомими особами розповсюджується інформація щодо відключення комунальних підприємств міста, які обслуговують житловий фонд та надають послуги з водопостачання, від електричної енергії з боку ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» через наявну заборгованість.

Доводимо до відома, що ніяких відключень найближчим часом не планується. Більш того, на сесії міської ради вирішено питання виділення бюджетних коштів для погашення заборгованості за електричну енергію КП «БТІ» та КП «Рубіжанське ВУВКГ» перед ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

Управління ЖКГ Рубіжанської міської ради

13 листопада 2018 року 15:46
Центральна міська бібліотека запрошує

 

18 листопада о 13-00

Літературно-музична вітальня

центральної міської бібліотеки

запрошує на вечір романсу

до Всесвітнього та Міжнародного дня чоловіків

«Любовь приходит к нам незванно»

читати далі>>>

                                                          

13 листопада 2018 року 15:44
МКУ "ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ" ЗАПРОШУЄ

 

17 листопада о 16.00

МКУ «Палац культури»

проводить святковий концерт «Даруємо мистецтво»

за участю циркової студії «Кристал» та зразкового ансамблю танця «Орля»

Вхід вільний.

читати далі>>>

13 листопада 2018 року 15:15
Щодо припинення або обмеження електропостачання та водопостачання об’єктів м. Рубіжне

 

До виконавчого комітету протягом доби надходять звернення громадян щодо можливого припинення електропостачання та водопостачання м. Рубіжне з 14.11.2018 р. 
Виконавчий комітет Рубіжанської міської ради інформує, що припинення або обмеження електропостачання та водопостачання об’єктів м. Рубіжне 14.11.2018 р. не планується. Ситуація на об’єктах життєзабезпечення міста стабільна. Аварійні бригади працюють у штатному режимі.

13 листопада 2018 року 11:34
О согласовании проектной документации

 

К сведению жителей домов по ул. Строителей39/1,2, ул. Менделеева 59,61,63, ул. Владимирская, 47. В адрес КП "БТИ" поступили письма от ООО "ЛЭО" по вопросу согласования рабочих проектов "Капитального ремонта электросетей для устройства электроотопления жилых домов" по вышеуказанным адресам.

 

 

13 листопада 2018 року 11:24

 

Порушникам податкового законодавства Луганщини у сфері готівкових розрахунків донараховано 9,7 млн грн штрафів і пені

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за січень-жовтень 2018 року проведено 247 фактичних перевірок та 15 документальних перевірок в сфері готівкових розрахунків, за результатами яких платникам донараховано 9 млн 729 тис. грн штрафів і пені. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2 тис. 908 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 10 місяців поточного року склала 4 млрд 2 млн грн, у т.ч. за жовтень – 417,3 млн. грн.

13 листопада 2018 року 11:03

 

У суботу, 10 листопада 2018 року у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв ім. Сергія Прокоф'єва  Луганської області відбувся Фестиваль нової української пісні, метою якого стала підтримка, розвиток та  популяризація кращих зразків нової української пісні.

У гала-концерті, організаторами якого виступили Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Комунальна установа «Луганський обласний Центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва», успішно взяв участь один із найкращих колективів Комплексу позашкільної роботи  з дітьми та юнацтвом та міста Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» (кер. В. Колесніков), який багато років поспіль є активним учасником та переможцем багатьох всеукраїнських та регіональних пісенних конкурсів та фестивалів.

13 листопада 2018 року 10:22

 

На підставі діючого законодавства та прийнятих рішень виконавчої влади, у місті тричі на тиждень відбуваються ярмаркові заходи.

Враховуючи діючий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», з метою запобігання харчових отруєнь, в рішенні виконавчого комітету було встановлено - заборону торгівлі непродовольчими, кондитерськими виробами та продукцією тваринного походження на постійній основі.

13 листопада 2018 року 10:15

 

Баканова В. М. в нашем городе знают многие, особенно творческие люди. 9 ноября в клубе ветеранов «Встреча» КУ «Территориальный центр» было многолюдно. Отмечали 25-летний юбилей творческой работы народного мастера Луганщины Владимира  Михайловича Баканова. Красиво оформленная выставка изделий из лозы вызывала восхищение гостей. В зале собрались друзья, коллеги и ученики мастера. Юбиляр рассказал о своем творческом пути, который он прошел за эти годы. Научился создавать красоту и делиться своими знаниями с людьми. До сих пор его окружают ученики, почтенного возраста люди, которые рады перенять опыт мастера. На встрече звучали слова благодарности от друзей и коллег, а особенно от учеников. В книге отзывов появились новые записи.

13 листопада 2018 року 09:54
РУБІЖАНСЬКЕ ОБ"ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

 

"Прийом громадян прямою телефонною "гарячою" ліією

13.11.2018 з 10.00 до 12.00 за телефоном (06454) 2-40-30 з метою підвищення обізнаності громадян та наближення пенсійних послуг відбудеться прийом громадян прямою телефонною "гарячою" лінією першим заступником начальника Рубіжанського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Лисенко Ларисою Камилівною."

 

 

13 листопада 2018 року 09:51

 

«Конкурс на зайняття вакантних посад 09.11.2018 Рубіжанським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Луганської області оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

-  головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного сектора;

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій;

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника цього відділу;

- спеціаліста Кремінського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника цього відділу.

13 листопада 2018 року 09:48

 

Громадянин здає квартиру в оренду: що потрібно знати

У Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили. Громадянин – власник квартири має можливість здавати в оренду своє майно як фізична особа або як суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа - підприємець.

У випадку вибору реєстрації фізичною особою – підприємцем, доцільно зареєструватися в одній з груп платників єдиного податку та виконувати податкові зобов’язання за правилами обраної групи відповідно до вимог Податкового кодексу України.

13 листопада 2018 року 08:52
Запрошуємо на виставку «На крилах натхнення»

 

З 6 листопада по 6 грудня 2018 року у фойє 1-го поверху МКУ "Палац культури" проходить виставка образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва "На крилах натхнення". На ній представлені понад 50-ти робіт у виконанні родини Рафікових: мами Ганни Володимирівни та її дітей Анастасії, Олександри і Арсенія.

Роботи, представлені на виставці, відрізняються різноманітною тематикою і оригінальним творчим підходом. 

читати далі>>>

12 листопада 2018 року 17:13
Прес-конференція з нагоди презентації проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» на сході України» в міському Палаці культури

 

10  листопада 2018 року  у приміщенні  міської комунальної установи «Палац культури» Рубіжанської міської ради  відбулась  прес-конференція з нагоди презентації проекту  «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» на  сході України», який нещодавно став переможцем у конкурсі індивідуальних національних проектів від Українського культурного фонду у 2018 році. Зазначимо, що цей унікальний проект проходить в семи містах чотирьох областей  України: м. Суми Сумської області, м. Харків Харківської області, містах Добропілля, Дружківка, Курахове, Маріуполь Донецької області, серед яких і м.Рубіжне Луганської області. 

читати далі>>>

12 листопада 2018 року 16:56
Головне управління Держпраці у Луганській області інформує працівників та роботодавців

 

05 вересня поточного року Кабінетом Маністрав Украни було прийнято розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою з питань праці, Державною фіскальною службою, Пенсйним фондом Украни, Національною поліцією, іншими центральними органами виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування з 05 вересня поточного року інформацйно-роз’яснювальних та комплексних заход, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

читати далі>>>

>>Архів новин


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 18
переглядів: 1119
візитів сьогодні: 7726
візитів всього: 461244