Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Центр туризму зустрічає гостей з Тернополя
6 грудня 2018 року 13:36

3 грудня до Луганщини прибула поважна делегація з Тернопільської області. Мета візиту – підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпрацю між Тернопільською та Луганською облдержадміністраціями у сфері соціально-економічного, науково-технічного  та гуманітарно-культурного розвитку,налагодження дієвого діалогу та обміну досвідом.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та освітян Тернопільщини поєднує давня дружба. Декілька років поспіль під час Різдвяних свят рубіжанські підлітки відпочивали у тернопільських родинах, знайомилися з історичним та культурним надбанням цього дивовижного краю.

Тому особливо приємно було зустріти в стінах нашого позашкільного закладу голову Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барну, його заступника Світлану Беспоповцеву, голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, секретаря Тернопільської міської ради Віктора Шумаду.

Методист РМЦТКСЕУМ Олена Хмельницька провела для гостей оглядову екскурсію залами Центру. Особливу зацікавленість у присутні викликала виставка ляльок-мотанок, експозиція «Моя рушникова країна», експонати якої зібрані під час Всеукраїнської акції «Рушник єднання». Приємною несподіванкою став рушник, який виготовив народний майстер з Тернополя Кузишин Іван Іванович.

На добру згадку про приємну зустріч обмінялися подарунками. Ляльки-сувеніри, виготовлені нашими гуртківцями, відправилися на Поділля. Натомість гості подарували нашому закладу цікаву книжку про м. Тернопіль із власними автографами.

Дякуємо за таку приємну зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю.


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 28
переглядів: 62
візитів сьогодні: 5077
візитів всього: 474015