Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обласна влада відновлює інфраструктуру Луганщини
7 серпня 2018 року 08:32

 

У І півріччі 2018 року на замовлення облдержадміністрації відбулось проектування, будівництво, реконструкція та капітальний ремонт об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Луганської області. Особливу увагу було приділено реконструкції, капітальному ремонту та термомодернізації об'єктів соціального призначення (дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я). 

Будівництво житла: розроблено проектно-кошторисну документацію та тривають будівельні роботи з реконструкції двох будівель по вул. Чехова під житловий будинок; триває добудова житлового будинку №16-Б в мікрорайоні №7 м. Рубіжне; розроблено та затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво багатоквартирних житлових будинків за адресою: м. Сєвєродонецьк, 84 мікрорайон; завершено капремонт двох житлових будинків у м. Сватове.

Ремонт доріг: реалізується 4 проекти капремонту асфальтобетонного покриття доріг в м. Рубіжне.

Об’єкти критичної інфраструктури: завершено будівництво газопроводу високого тиску від ГРС Мирна Долина (с. Підлісне) до ШРП у прифронтовому смт Тошківка Попаснянського району; розроблено проектно-кошторисну документацію та реалізовано 5 проектів з відновлення систем централізованого водопостачання та водовідведення. На 4 об’єктах водопостачання та водовідведення роботи вже завершено.

Навчальні заклади: розроблено проектно-кошторисну документацію та розпочато реконструкцію будівлі дитсадка у смт Троїцьке Троїцького району; розроблено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту будівель 10 загальноосвітніх навчальних закладів. На 5 об’єктах вже завершено будівельні роботи; завершений капремонт будівель КЗ «Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів»; тривають будівельні роботи з капітального ремонту будівлі ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», завершено капремонт у навчальному корпусі, виробничих майстернях та гуртожитку Старобільського професійного ліцею; розроблено проектно-кошторисну документацію та розпочато капремонт будівель, зовнішніх мереж та реконструкції стадіону КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (м. Кремінна); виконано капітальний ремонт будівлі КПНЗ «Міловська дитяча школа мистецтв» Міловської районної ради Луганської області. Реалізація ще одного проекту на цьому об’єкті знаходиться на стадії завершення.

Об’єкти сфери охорони здоров’я: розроблено проектно-кошторисну документацію капремонту та реконструкції для 16 лікувальних закладів області. Будівельні роботи вже завершені на 4 об’єктах; завершено капітальний ремонт будівлі Луганської обласної дитячої клінічної лікарні (м. Лисичанськ, кв. 40 років Перемоги, 12а).

Сфера культури: завершено реконструкцію покрівлі Передільського сільського будинку культури (с. Передільське Станично-Луганського району) та виконано капітальний ремонт будівлі КПНЗ «Міловська дитяча школа мистецтв» Міловської районної ради Луганської області. Реалізація ще одного проекту на цьому об’єкті знаходиться на стадії завершення.

Попри складну фінансово-економічну ситуацію голова Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз використовує всі можливі ресурси (у т.ч. й міжнародну допомогу та інвестиційні проекти) для відбудови та розвитку Луганщини. 
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 16
переглядів:
візитів сьогодні: 10549
візитів всього: 496999