Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В м. Рубіжне відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»! 
17 травня 2018 року 15:37


   Патріотичні заходи до Дня української вишиванки покликані зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців. 
   Небайдуже ставлення і бібліотеки до розвитку традиційного українського мистецтва, адже це важлива складова виховання сучасних і прийдешніх поколінь. Сьогодні вишиванки одягати стало модно, стильно, адже це прояв гордості, патріотизму та ознака  національної приналежності. Централізована  бібліотечна система веде активну роботу з висвітлення питань історії, держави та виховання почуття громадськості.
   До Дня вишиванки, 17 травня 2018 року, коли буденність розквітає барвами, на майданчику біля центральної бібліотеки відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»! Бібліотекарі вбралися в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зацікавити мешканців міста та нагадати їм про свято. Кожна вишиванка одна краще іншої. Комусь їх вишивала мама, комусь бабуся чи прабабуся, а хтось просто купив, щоб одягнути, аби мешканці нашого міста побачили наш чарівний український цвіт.  
   Бондар С. П., зав. абонементу центральної міської бібліотеки, розповіла цікаву історію вишиванки, запропонувала перехожим переглянути буклет, з якого можна було дізнатися про деякі маловідомі факти українського етнічного одягу. Організована виставки вишиванок «А над світом українська вишиванка цвіте» помилувала перехожих барвистими експонатами - роботами сім’ї Барикіних , які можна було навіть приміряти та сфотографуватися. Настрій підіймала українська пісня. 
   Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.
   Перехожі приєднувалися до нас з радістю, щоб і собі відчути святість, заповідану предками. Тож одягаймо, друзі, вишиванки, щоб українців побачив весь світ!
 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 17
переглядів:
візитів сьогодні: 7484
візитів всього: 484794