Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Екскурсія на Привольнянський плацдарм
16 травня 2018 року 13:43

Щороку напередодні Дня Пам’яті та Примирення і Дня Перемоги Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організовує комплекс тематичних заходів, присвячених вшануванню героїв Другої світової війни. Це цікаві виставки в кабінеті краєзнавства, вікторини, фотовиставки, екскурсії пам’ятними місцями.

Вже традиційною стала поїздка на Привольнянський плацдарм, який історики називають другим Сталінградом. Майже 400 днів і ночей тривала окупація невеличкого містечка, розташованого на правому березі Сіверського Донця. На цьому невеличкому клаптику землі загинуло близько двадцяти тисяч воїнів, але точної кількості загиблих не можуть назвати і досі.

Згадати ці страшні події зібралися переможці та призери І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), педагоги Центру, активісти КУ «Територіальний центр» та міського осередку партії «За життя» Сохань В.М. та Новікова О.І.

На знак пошани рубіжанська молодь і дорослі поклали квіти до меморіального комплексу та вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Щиро дякуємо приватному підприємцю Соханю В.М. за наданий транспорт та можливість здійснити подорож.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 19
переглядів:
візитів сьогодні: 10576
візитів всього: 496999