Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Фінал І (міського) етапу гри «Сокіл» (Джура»)
11 травня 2018 року 16:23

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впевнено увійшла в життя шкільних колективів Рубіжного та стала невід’ємною частиною багатогранного процесу військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Вона будується на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Урочисте відкриття фіналу міського етапу гри «Сокіл» (Джура») відбулося 4 травня 2018 року на стадіоні «Хімік», у якому взяли участь 10 роїв навчальних закладів міста. Організатори заходу – управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області та Головний штаб, створений за рішенням Рубіжанської міської ради.

У заході взяли участь начальник управління освіти  Рубіжанської міської ради Обаполенко О.В., заступник начальника Кремінського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, підполковник поліції Потурайко А. З., начальник відділу з мобілізаційної роботи, голова міського штабу Бородіна С.А., члени штабу методист міського методичного кабінету Левицька Л.С., директор  Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Тарасенко О.В., методист РМЦТКСЕУМ Хмельницька О.П., представник ГО «Спілка ветеранів АТО м.Рубіжне» Трощий А.Л., ГО «Нова дія» Голуб С.С., керівник ГО «Клуб східних єдиноборств та оздоровчих систем» Клюкало Г.Г., керівник міського методичного об’єднання  вчителів предмету «Захист Вітчизни» Ковтуненко І.В., депутат Рубіжанської міської ради Ємець О.А., представник Товариства Червоного Хреста Кулач Л.І., представники Рубіжансько-Кремінського військового комісаріату, директор КП "Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс", депутат Рубіжанської міської ради Бусенков А.А.

Зі слова привітання до присутніх звернулась начальник управління освіти Обаполенко О.В.

За традицією, змагання розпочалися з конкурсу строю та пісні «Впоряд», де учасники демонстрували вміння виконувати стройові команди та похідну патріотичну пісню. Юні джури вправно долали смугу перешкод, влучно стріляли з пневматичної зброї та надавали першу долікарську допомогу. В цей же день судді визначали кращий табір.

Цьогоріч всі рої були дуже добре підготовлені, тому до останнього конкурсу не було зрозуміло, хто посяде призові місця. Зрештою, у запеклій боротьбі у загальному заліку І місце виборов рій «Соколи» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), ІІ та ІІІ місця посіли відповідно рої «Вільні люди» (СШ № 7) та «Патріот» (СШ № 2).

Призери та переможці отримали грамоти та цінні подарунки від управління освіти Рубіжанської міської ради. А також – від депутатів Рубіжанської міської ради Олексія Ємця та Дениса Солодкого.

Вітаємо усіх учасників з вдалими стартами та бажаємо команді-переможниці гідно представити Рубіжне в обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

Управління освіти Рубіжанської міської ради висловлює подяку всім учасникам гри, керівникам навчальних закладів та їх заступникам,  педагогам, суддям. А також депутату Рубіжанської міської ради Чаповій Л.О. за смачний куліш для юних джур, КП «РПУВКХ» (директор Котляр О.С.) за надання транспорту, управлінню охорони здоров’я (начальник Янко Н.І.), Рубіжанський ВП ГУНП в Луганській області (начальник Корнєєв О.О.), Товариству Червоного Хреста (керівник Кучерова Т.В.), Загону швидкого реагування (керівник Денис Петренко), за допомогу в організації фінальних змагань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 20
переглядів: 1
візитів сьогодні: 10647
візитів всього: 496999