Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Запобігання та протидія домашньому насильству          
8 лютого 2018 року 09:03

 

У грудні 2017 року був прийнятий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрямки реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

Обговорення цього Закону відбулося на заходах в Рубіжанському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Заступник начальника відділу «Рубіжанське бюро правової допомоги» Аліна Бобильова провела консультації для спеціалістів та волонтерів центру соціальних служб стосовно реалізації головних статей Закону.

На засідання круглого столу «Домашнє насильство: причини та наслідки» було запрошено представників установ та закладів, які працюють з сім`ями, дітьми та молоддю. Так,  спеціалісти служби у справах дітей, управління соціального захисту населення,  центру зайнятості та працевлашування населення обговорили проблеми виховання дітей, які пов`язані з невиконанням батьківських обов`язків. Представники навчальних закладів, міської лікарні  навели приклади безвідповідального ставлення батьків до медичного догляду за дітьми,  їхнього навчання, жорстокого поводження дорослих. Працівники центральної бібліотечної системи та лідери громадських організацій запропонували проведення спільних акцій та заходів з профілактики домашнього насильства.
 


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 26
переглядів: 123
візитів сьогодні: 6298
візитів всього: 471819