Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Луганська обласна служба зайнятості допомагає у започаткуванні власної справи демобілізованим військовослужбовцям
14 листопада 2017 року 14:54

Започаткувати власну справу демомілізованим учасникам АТО допомагає Луганська обласна служба зайнятості. Так, клієнт нашої служби Володимир Жидков - колишній учасник АТО, перебуваючи на обліку в Лисичанському центрі зайнятості отримав повний комплекс послуг «Студії Бизне Старт», яка була створена для підтримки та супровіду безробітних». «Під час індивідуальної консультації від фахівця студії дізнався про міжнародні програми підтримки підприємницької діяльності в регіоні, про можливості онлайн-навчання з курсу «Підприємництво», пройшов 5-ти тижневі онлайн-курси «Prometheus»та прийняв рішення розпочати власну справу», - каже  В. Жидков.

На сьогоднішній день колишній безробітний -  це не тільки успішний підприємець, який має власний магазин з роздрібної торгівлі квітами, рослинами, насінням, добривами, а й роботодавець, який створив 2 робочих місця. На даний момент займається розробкою бізнес-плану для розширення свого бізнесу.

Станом на 01 листопада 2017 року Луганською обласною службою зайнятості надано послуг 483 учасникам АТО, з них працевлаштовано - 121. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 17 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців.

 

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної

роботи та архівної справи Луганського обласного центру зайнятості (06452)2-19-03

 


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 33
переглядів: 64
візитів сьогодні: 7319
візитів всього: 471381