Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Профорієнтаційний квест «Зустріч з професією» набирає оберти
13 листопада 2017 року 14:17

Спеціалісти Луганської обласної служби зайнятості проводять системну, цілеспрямовану профорієнтаційну діяльність з учнями загальноосвітніх навчальних закладів у формі різноманітних інтерактивних, - як виїзних, так і стаціонарних - заходів: акції «Випускник», професіографічні екскурсії, профінформаційні групові заходи для молоді, профорієнтаційні уроки/семінари. Молодь відвідує профконсультації, бере участь у тестуванні із застосуванням психодіагностичних методик.

З метою ознайомлення учнів з алгоритмом вибору професій та розширенням знань про професійний світ для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганщини фахівці Луганської обласної служби зайнятості у жовтні розпочали проведення серії профорієнтаційних квест-ігор "Зустріч з професією".

На сьогодні для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна. Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.

Квест дозволяє розвивати активне пізнання, сприяє розвитку мислення, допомагає долати проблеми та труднощі, а саме: вирішити, розплутати, придумати, уміти застосовувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях, тобто актуалізувати знання, вчить мислити логічно, розвиває інтерактивні здібності.

Під час проходження квестів учням доводиться розгадувати шифри, ребуси, кросворди, розв’язувати квадрат Філфорд та орієнтуватися на місцевості. Кожне наступне завдання квестів є неможливим без розшифрованої попередньої підказки. У ході гри учні дізнаються про професійно-важливі якості, властиві людям різних професій, розширюють знання про професійний світ та ознайомлюються з факторами, що впливають на вибір професії.

По закінченню заходів учасники отримують іміджеві подарунки від служби зайнятості, нові знання та гарний позитивний настрій.

Проведення профорієнтаційних квестів з учнівською молоддю регіону триватиме до кінця року. Школи області, чекайте на представників Луганської служби зайнятості!

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної

роботи та архівної справи Луганського обласного центру зайнятості (06452)2-19-03


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 27
переглядів: 50
візитів сьогодні: 7277
візитів всього: 471379