Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує Рубіжанський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області            
12 жовтня 2017 року 15:47

Стан додержання вимог діючого законодавства України при виконанні кримінального покарання у виді штрафу.

 

Законом України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів» від 08.04.2014 дещо конкретизовано порядок виконання основного покарання у виді штрафу. 

Разом з тим чинною редакцією КВК України не визначено органу, на який безпосередньо покладається обов’язок виконувати кримінальне покарання у виді штрафу як основного покарання.

Так встановлено, що протягом 2017 Рубіжанським міським судом призначене основне покарання у виді штрафу 20 особам на загальну суму 40045 грн.

З них 16 осіб сплатили штраф добровільно на загальну суму 37145 грн.; 1 особі за принциповою позицією прокуратури замінено грошове стягнення на покарання у вигляді 40 годин громадських робіт (сума штрафу-680 грн.) та відносно 3 осіб до Рубіжанського міського суду були направлені подання прокурора про заміну покарання у вигляді штрафу, в порядку ст.537 КПК України, на інший вид покарання, а саме на громадські роботи (загальна сума штрафу- 2040 грн.).

Нажаль, на теперішній час триває не вирішеним питання щодо конкретизації порядку  виконання основного покарання у виді штрафу та не визначено орган, на який безпосередньо покладається обов’язок виконувати кримінальне покарання у виді штрафу, як основного покарання.

 

С. Лашутін, прокурор Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури                                 
Луганської області                                                                      


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 7
переглядів: 50
візитів сьогодні: 8051
візитів всього: 439140