Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Обласний  Фестиваль української народної іграшки та гри
12 липня 2017 року 10:55

6 липня 2017 року на березі р.Червона,  що на Кремінщині, відбувся обласний Фестиваль української народної іграшки та гри. У святковому заході взяли участь всі міста та райони Луганської області. 

Урочисте відкриття фестивалю відбулось за участю ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії та самодіяльних артистів Кремінщини, після якого  виступив Луганський обласний Козачий кінний театр і розпочали роботу майданчики народних майстрів Луганщини. Тут можна було побачити іграшки та предмети ігрового вжитку в авторському виконанні, виготовлені у найкращих традиціях українського декоративно-ужиткового мистецтва з глини, дерева, тканини, соломи, тіста та інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження. Рубіжне представляли майстрині, які виготовили ляльки-мотанки: Ліхачова О.А., Чистоклєтова О.Б. Олена Борисівна провела майстер – клас із виготовлення ляльки-мотанки для дітей, серед яких був і молодший син голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза. 

О 18.00 запрацювали ігрові майданчики, які презентували інтерактивні обрядові, хороводні та театралізовані сюжетно-ігрові програми різноманітної тематики. Творчий колектив МКУ «Палац Культури» м.Рубіжне  продемонстрував сюжетну гру-забаву  «Купальскі забави», в якій охоче взяли участь діти і дорослі. Окрасою гри-забави стали хореографічні постанови Народного ансамблю танцю «Барвінок» (керівник  Ксенія Саєнко). 
У фіналі свята  відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю української народної іграшки та гри. Губернатор області Юрій Гарбуз особисто вручив  керівникам установ та народним майстриням дипломи за участь у фестивалі  та вагомий внесок у відродження та популяризацію українських народних традицій. 

Святкову програму завершили обрядове дійство «Івана Купала», етно-шоу ансамблю пісні і танцю Луганської обласної філармонії «Радани» та запалення традиційного Купальського вогнища.  
 


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 97
візитів сьогодні: 4896
візитів всього: 406372