Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформує управління житлово-комунального господарства
20 березня 2017 року 11:33

Станом на сьогоднішній день, в рамках виділеного бюджетного фінансування сформований план робіт в сфері відновлення та ремонту інфраструктури міста Рубіжне (капітальний ремонт житлового фонду, доріг та тротуарів, об'єктів благоустрою). Наразі ведуться активні роботи з капітального ремонту об'єктів благоустрою зеленого господарства (виконується омолодження старих дерев та знесення аварійних та тих, які можуть спричинити настання аварійної ситуації на інших об'єктах інфраструктури). Роботи ведуться у трьох кварталах міста (район ЗОШ № 9, район ЗОШ № 7, південна частина міста).

По їх завершенню планується провести поточний ремонт об'єктів благоустрою зеленого господарства, який включає в себе поодиноке видалення аварійних дерев та тих, які можуть спричинити настання аварійної ситуації на інших об'єктах інфраструктури. Дані роботи, відповідно до чиного законодавства, виконуються лише у зимово-весняний період та в осінньо-зимовий період. 

За іншими об'єктами управлінням житлово-комунального господарства Рубіжаської міської ради наразі проводяться роботи з підготовки проектно-кошторисної документації для подальшого здійснення закупівель робіт і послуг.


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 14
переглядів: 63
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 397098