Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Новини
201020112012201320142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
17 грудня 2018 року 10:36
УВАГА! Змінено час проведення засідання виконкому

 Шановні жителі міста!

Звертаємо вашу увагу, що  чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради  18 грудня  відбудеться о 13.00  в малому залі засідань міської ради (3 поверх).


З ПОРЯДКОМ ДЕННИМ можна ознайомитися  за цим посиланням.

17 грудня 2018 року 10:29
ПІДПИСАНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

15 грудня міським головою С.Хортівим  підписані розпорядження:

- №159 "Про затвердження графіка проведення прямої телефонної «гарячої» лінії у 2019 році" (ознайомитися можна за цим посиланням)

- №160 "Про затвердження графіка особистого прийому громадян міським головою, першим заступником міського голови, секретарем міської ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету у 2019 році" (ознайомитися можна за цим посиланням)

15 грудня 2018 року 13:53

В  уютной гостиной клуба ветеранов «Встреча»,  звучит легкая музыка, собираются гости. Ветеранов ждет удивительный концерт, вечер романса. Не первый год  проводим такие вечера, но количество  любителей волшебной музыки увеличивается. Удивительным романсом из прошлого «Утро туманное» открыли,  концерт Тищенко В. и Пузанов А..  Беленкова Н. напомнила слушателям историю зарождения романса, кратко описала содержание особенно известных, таких как «Белая акация», «Ямщик не гони лошадей» и т.д. 

15 грудня 2018 року 13:08
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА  ЗА МИНУЛИЙ  ТИЖДЕНЬ ( з 10.12.2018 р.  по  14.12.2018 р.)

 

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 2748,1 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 2220,8 тис. грн., єдиний податок – 231,1 тис. грн., плата за землю – 148,6 тис. грн., інші доходи – 147,6 тис. грн. Субвенції – 4529,6 тис. грн. Дотація  - 284,6 тис. грн.

читати далі >>>

15 грудня 2018 року 10:01

Шановні громадяни!

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян. Під час страшного лиха вони добровільно зголосилися прийти на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. На жаль, це коштувало їм підірваного здоров’я, а багато кому і життя. Їх мужні дії допомогли значно зменшити негативні наслідки катастрофи для України та світу.

15 грудня 2018 року 09:52
Визначені основні завдання і дії під час особливого періоду

 

14 грудня засідання обласної евакуаційної комісії провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Він повідомив, що збори комісії визначені рішенням Ради оборони Луганщини.

«Нам потрібно мобілізувати всі зусилля, щоб у випадку необхідності або ймовірної сухопутної агресії з боку незаконних збройних формувань чи РФ усі були готові до відповідних злагоджених дій», – наголосив Юрій Клименко.

читати далі >>>

15 грудня 2018 року 09:49

11 грудня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом до тижня права в Україні пройшов пізнавально - виховний захід «Мої права та обов’язки».

Вихованці ІЗО-студії «Arcobaleno» (кер. Г. Янченко), шахового гуртка (кер. В.Іванович) разом з ведучою заходу Ганною Козловою з’ясували, що права – це правила, встановлені для всіх. Кожна людина має право на життя й освіту, на охорону здоров’я та достатній життєвий рівень, на повагу й вільний розвиток своєї особистості. Всі ці права нам, дітям та дорослим, гарантує головний закон країни Конституція. Наскільки це важливий державний документ, діти зрозуміли з відеоролика «Що таке Конституція?».

15 грудня 2018 року 09:46
У облдержадміністрації обговорювали проект адміністративно-територіального устрою Луганщини

 

14 грудня, заступник голови облдержадміністрації Геннадій Іваненко провів скайп-нараду з начальником відділу з питань адміністративно-територіального устрою Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону. Головною темою обговорень став проект адміністративно-територіального устрою в Луганській області.

читати далі >>>

15 грудня 2018 року 09:00
Відбудеться засідання виконкому Рубіжанської міськради

 

18 грудня о 14.00 в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.
З ПОРЯДКОМ ДЕННИМ можна ознайомитися  за цим посиланням.

14 грудня 2018 року 16:00

 

14 декабря 2018 года по традиции в Рубежном состоялось чествование рубежан-участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС. В этот день чернобыльцы собрались в концертном зале Рубежанской детской школы искусств. От имени Рубежанского городского совета с приветственным словом к собравшимся обратился секретарь городского совета Соловьев В.И. Также он вручил грамоты исполнительного комитета за большую общественную работу и в честь памятного дня представителям городской общественной организации чернобыльцев.

 

14 грудня 2018 року 14:20

 

14 грудня 2018 року в актовій залі КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» відбувся урочистий захід, якій підготували працівники Рубіжанської центральної міської бібліотеки.

Зі словами вдячності до учасників заходу звернулися секретар міської ради Віктор Соловйов, голова ГО «Ветерани Чорнобиля м.Рубіжне» Станіслав Данилов та активісти ГО «Нова дія» Сергій Голуб і Ольга Титова.

Грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради за мужність і самовідданість при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та розвитку чорнобильського руху в місті Рубіжне було нагороджено Дерев’янко Олександра, Галуцького Володимира, Гайворонського Віктора, Казачинера Олексія, Пономарьова Василя, Кучмийчука Віктора.

14 грудня 2018 року 11:42

 

Чим небезпечна чума свиней для тварин та людей.

Африканська чума свиней – це вірусне захворювання. Його небезпека у тому, що у 98-100% хвороба призводить до смерті тварин.

Захворювання не піддається лікуванню.

Захворювання з’являється через ДНК-вірус. Він накопичується у всіх органах, тканинах і біологічних рідинах хворих свиней. Цей вірус вирізняє високастійкість до впливів ззовні. Він може зберігатися у ґрунті, на дереві, камінні, в м’ясі до 6 місяців. При кімнатній температурі вірус може існувати до 1,5 років, а при температурі 5° – до п’яти років.

14 грудня 2018 року 11:14
Рубіжанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу будівництва управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради.

Кваліфікаційні і професійні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста відділу будівництва управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- спеціальність: економіст, інженер-будівельник;

- стаж роботи за фахом не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

 читати далі >>>

14 грудня 2018 року 10:48
На Луганщині підбито підсумки щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

У відповідному  засіданні «круглого столу» в Сєвєродонецьку взяла участь заступник голови облдержадміністрації, голова обласної Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми Ольга Лішик.

Під час заходу акцентовано, що план обласних заходів виконано в повному обсязі.

Загалом в області відбулося майже 500 заходів щодо запобігання, протидії та реагування на випадки насильства, утвердження принципів ґендерної рівності.

читати далі >>>

14 грудня 2018 року 10:15
Привітання міського голови С.Хортіва з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 

Шановні жителі міста!

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

У цей день за традицією ми згадуємо мужність, відвагу і самопожертву людей, які встали на боротьбу з радіаційною стихією, жертвуючи своїм здоров'ям і життям.

Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Ми висловлюємо вам щиру подяку і вдячність за те, що ціною свого здоров'я і життя ви запобігли подальшому поширенню загрози людству. Ми схиляємо голову перед пам'яттю ваших загиблих товаришів, захоплюємося їхньою мужністю, самовідданістю і героїзмом. Вони назавжди залишаться в нашій пам'яті як приклад відваги і вірності службовому обов'язку.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра, миру і благополуччя.

 

14 грудня 2018 року 10:10
Головне управління ДФС у Луганській області інформує

 

Засуджено групу осіб, які у Сєвєродонецьку реалізовували

алкоголь сумнівної якості

Завдяки заходам, проведеним податковою міліцією Луганської області під процесуальним керівництвом прокуратури Луганщини, припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи, яка реалізовувала алкоголь сумнівної якості.

Вироком суду учасників злочинного угруповання визнано винними та засуджено до покарання у вигляді штрафу у розмірі понад 20 тис. грн кожному.

читати далі >>>

14 грудня 2018 року 10:04
Рубіжанського міського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує

Подбайте про безпеку працівників взимку

Рубіжанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області звертає увагу роботодавців та найманих працівників міста Рубіжне на створення безпечних умов праці під час холодів для працівників, які працюють або перебувають на відкритому повітрі, особливо при роботі на відкритих майданчиках чи у приміщеннях, які не обігріваються, на транспортних засобах, при пересуваннях до об’єкта (між об’єктами) та під час здійснення охорони об'єктів. 

 

читати далі >>>

14 грудня 2018 року 09:29
Оголошення орендодавця – комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне підприємство» Рубіжанської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

 

Найменування: частина нежитлового приміщення – бокс гаражний площею 144 кв. м.

Адреса: вул. Миру, 46, Рубіжне Луганської області, 93010.

Балансоутримувач: Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне підприємство» Рубіжанської міської ради, код ЄДРПОУ 13395773, юридична адреса: вул. Миру, 46а, м. Рубіжне Луганської області, 93010.

Орган управління: Рубіжанська міська рада Луганської області.

читати далі >>>

14 грудня 2018 року 09:26
Оголошення орендодавця – міської комунальної установи «Палац культури» Рубіжанської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

 

Найменування: частина нежитлового приміщення першого поверху в будівлі МКУ «Палац культури» загальною площею 1,0 кв. м.

Адреса: площа Володимирська, 1,м. Рубіжне Луганської області, 93010.

Балансоутримувач: Міська комунальна установа «Палац культури» Рубіжанської міської ради Луганської області, код ЄДРПОУ 31401546, юридична адреса: площа Володимирська, 1, м. Рубіжне Луганської області, 93010.

Орган управління: Рубіжанська міська рада Луганської області.

читати далі >>>

14 грудня 2018 року 08:59
Підписано розпорядження

 

Сьогодні, 14 грудня 2018 року, міським головою Хортівим С.І. підписано розпорядження №41 «Про скликання чергової 68 сесії міської ради" (ознайомитися можна за цим посиланням)  

13 грудня 2018 року 13:00

«Лише інтеграція України до євроатлантичного простору гарантує нам і мир, і безпеку, і незалежність, і подолання бідності», – визначив загальноукраїнське прагнення Президент України Петро Порошенко.

З початком збройної агресії Росії проти України різко зросла суспільна підтримка нашого євроатлантичного майбутнього.

3 вересня 2018 року Петро Порошенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про зміни до Конституції щодо прагнення України до інтеграції в НАТО та Європейський Союз. А вже 22 листопада Верховна Рада підтримала президентський законопроект про внесення змін до Конституції про інтеграцію України до Євросоюзу та НАТО.

12 грудня 2018 року 15:34
Рубіжанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

Продовження передплати на газету «Пенсійний кур’єр»!

 ​

Повідомляємо, що передплату на газету «Пенсійний кур’єр» на 2019 рік продовжено до 26 грудня поточного року.

Газета «Пенсійний кур’єр» - можливість отримання кваліфікованих роз’яснень з актуальних пенсійних питань!

12 грудня 2018 року 15:24

 

Проведення прямого діалогу з громадськістю керівництвом головного управління  Пенсійного фонду України в Луганській області

З метою надання дистанційних консультативних послуг громадянам області керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області з 10-00 до 12-00 години будуть проведені прямі телефонні «гарячі» лінії за наступним графіком:

12 грудня 2018 року 14:05

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України - 2018».

Мета Конкурсу:
розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання

Завдання Конкурсу:
•     популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх
організацій та ефективних практик;

12 грудня 2018 року 13:18

До уваги суб’єктів господарювання!

Для врегулювання питань періодичності перевірки суб’єктів господарювання з дотримання ними норм і правил з пожежної та техногенної безпеки та під час виконання протипожежних робіт,  Кабінетом Міністрів України були прийняті відповідні постанови.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року № 715 затверджено «Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій».

12 грудня 2018 року 11:19
Україна майбутнього очима дітей та молоді

 

Вдруге на Луганщині відбувся обласний конкурс соціального плакату "Україна, в якій я хочу жити".

1 грудня 2018 року на конкурс були представлені 79 оригінальних графічних об'єктів, фотоплакатів і намальованих вручну робіт учнів шкіл мистецтв та студентів мистецьких навчальних закладів на різноманітну актуальну тематику, що цікавить молодь: небезпека залежності від гаджетів і соціальних мереж, пропаганда штучного хутра, економічні проблеми України, товарозносини з країнами ЄС, пропаганда у ЗМІ, загально планетарні загрози і лиха тощо.

читати далі >>>

12 грудня 2018 року 11:17
Семінар викладачів-піаністів в КЗ «РМДШМ»

 

01.12 2018 року в концертному залі   КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв»  ,  в рамках  методичного  об’єднання викладачів-піаністів мистецьких шкіл, відбувся обласний педагогічний семінар «Фортепіанні твори композитора О.Гончарук в репертуарі учнів мистецьких шкіл». Семінар підготувала викладач-методист вищої категорії, керівник обласного методичного об'єднання піаністів  Шавгулидзе Т.Л..   В роботі семінару взяли участь: заступник директора з навчально-методичної роботи КУ «ЛОЦНМРКІіК» І.М.Колганова,

читати далі >>>

12 грудня 2018 року 08:21
Новий електронний сервіс МВС: Перевірка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

 

Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ презентував новий електронний сервіс – тепер у два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Це надає змогу кожному громадянину самостійно впевнитись, чи було видано свідоцтво за вказаним номером.

читати далі >>>

11 грудня 2018 року 17:00
Информация об оформлении субсидий гражданам, установившим индивидуальное отопление

 

 

В связи с реализацией программы децентрализации отопления в многоквартирных домах возник ряд вопросов по оформлению субсидий после установки систем индивидуального отопления. Заместитель начальника УТСЗН Григоренко Е.А. предоставила информацию и разъяснения по этим вопросам.

11 грудня 2018 року 16:32

 

Состоялся тренинг по оказанию первoй помощи

8-9 декабря 2018 г. на базе Рубежанской городской организации Общества Красного Креста состоялся 12-тичасовой тренинг по оказанию первой помощи,  на котором присутствовали студенты-волонтеры Луганского медицинского университета.

Тренинг проводился  тренером-инструктором областной организации Общества Красного Креста Мариной Черкашиной и тренером Рубежанской городской организации Викторией Недовесовой.

 

11 грудня 2018 року 15:51
Уважаемые жители г. Рубежное!

В фойе ДК им. Кирова с 12.12.2018 г. будет организован прием документов на субсидию от граждан  пенсионного возраста и нетрудоспособных граждан, которым установлено электрическое отопление за счет помощи, выделенной городским советом.

При себе иметь следующие документы:

- паспорта всех зарегистрированных лиц на жилой территории;

- свидетельства о рождении детей;

- идентификационные коды всех зарегистрированных лиц на жилой территории;

- абонентские книжки по оплате коммунальных услуг.
     

График работы:      Понедельник - пятница с 9.00 час. до 16.00 час.
                                                     

11 грудня 2018 року 15:39

 

11.12.2018 в м.Рубіжне напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС відбулися заходи, в яких приняли участь керівництво Луганської обласної державної авдміністрації та міста Рубіжне. На заходи були запрошені представники міських організацій чорнобильців з міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та представників з інших регіонів області.

 

 

11 грудня 2018 року 14:45

 

7-8 грудня у м. Києві за ініціативи співголів Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» за підтримки міжнародних партнерів та організатора - Громадська організація «Український Жіночий Конгрес» відбувся Другий Український Жіночій Конгрес присвячений питанням гендерної рівності. Метою заходу було об'єднання суспільства довкола ідеї рівних можливостей та прав жінок і чоловіків та поширення гендерної політики в різних сферах. 

11 грудня 2018 року 14:38
Відбудуться засідання депутатських комісій

12 грудня 2018 року, відбудуться засідання  чотирьох депутатських комісій, а саме:
- о 13-00 годині  в каб. 478 (Абрамян Т.А.) відбудеться засідання комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів (порядок денний засідання комісії додається);
- о 15-00 годині  в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);
- о 15-00 годині  в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається).
- о 15-00 годині  в каб. 365 (Соловйов В.І.) відбудеться засідання комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, гласності та законності (порядок денний засідання комісії додається).

11 грудня 2018 року 09:10
Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській інформує

РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІНИ КЕРІВНИКА СТРУКТУРНОГО УТВОРЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

Згідно із Законом України «Про політичні партії в Україні» право громадян на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів визначається і гарантується Конституцією України. Встановлення обмежень цього права допускається відповідно до Конституції України в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей, а також в інших випадках,

читати далі >>>

11 грудня 2018 року 09:02

6 грудня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулося свято – День Збройних Сил України.

Українська армія має славну історію, в якій велику роль зіграли козаки. Тому саме їм була присвячена святкова ігрова програма «Козацькі розваги».

У просторому фойє КПР зібрались вихованці гуртків «Хоббі – Бум» (кер. Ю.Кулик), «Театр красок» (кер. Ю. Павлова), «Happy – English» (кер. Н. Бережна) та шахового гуртка (кер. В. Іванович). Діти дізнались, що армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, її призначення захищати суверенітет та незалежність від зовнішніх зазіхань.

11 грудня 2018 року 08:37

Наприкінці листопада 2018 року вкотре  був проведений рейд із пожежної безпеки у підопічних КУ «Територіальний центр» відділення соціальної допомоги вдома. Співробітники МУ ГУ ДСУНС разом із соціальними працівниками відвідали підопічних вдома і провели бесіди з приводу пожежної безпеки. З настанням опалювального сезону   рівень пожежної безпеки підвищений, тому пожежниками були проведені бесіди щодо безпечного  користування електроприладами у побуті.  Відповідно, нагадали людям похилого віку як запобігти пожежам під час опалювального сезону: провести ремонт печей та димарів, прослідкувати за справністю електромережі. Електрообігрівачі варто купувати лише у магазинах, де є відповідні сертифікати якості на товар.

11 грудня 2018 року 08:23

 

На Луганщині електронними сервісами для подання податкової звітності скористалися понад 12 тисяч платників податків

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за допомогою електронних сервісів для подання податкової звітності у 2018 році скористалися 12 тис. 267 платників податків (юридичних та фізичних осіб), від яких органами ДФС отримано 387,9 тис. документів податкової звітності.

Протягом року «Електронним кабінетом платника» скористалися 3 тис. 565 платників. Вони подали 52,3 тис. документів (817 юридичних осіб та 

 

11 грудня 2018 року 08:21

По состоянию на 10 декабря 2018 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 170, пожаров - 169.

Во время пожаров погибло 3 человека, травмировано 7 человек, спасено 63 человека.  Прямой ущерб от пожаров составил 2 млн. 32,2 тыс.  гривен. Спасено имущества на сумму свыше 34 млн. 771 тыс. гривен.

3 декабря 2018 года произошел пожар в жилом доме по адресу: г. Рубежное  ул. Строителей, 39, корпус 1. Огнем уничтожен мусор, старые домашние вещи и кровать на площади 5 м2. Погибших и пострадавших на месте пожара нет. Причина пожара – неосторожное поведение с огнём при курении.

11 грудня 2018 року 08:17
КП "Рубіжанське виробниче управління водопроводно - каналізаційного господарства" інформує
10 грудня 2018 року 11:11

Рубіжанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганські області    повідомляє що 04 12.2018 року в  м. Рубіжному  на території полігону Твердих Побутових  Відходів КП «Шеп»   виявлено 13 трупів свиней. При дослідженні патологічного матеріалу в Дніпропетровській  регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини        (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 06.12.2018 року  № 0022289 п.м./18/) встановлено позитивний діагноз на африканську чуму свиней.

Після проведення комплексу ветеринарно-санітарних заходів з ліквідації та недопущення розповсюдження збудника захворювання, рішенням ДНПК при Рубіжанській міській раді від 06.12.2018 № 3 на території  м. Рубіжне накладено карантинні обмеження.

8 грудня 2018 року 14:16
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА  ЗА МИНУЛИЙ  ТИЖДЕНЬ ( з 03.12.2018 р.  по  07.12.2018 р.)

 

В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 3189,1 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 2670,9 тис. грн., єдиний податок – 188,7 тис. грн., плата за землю – 88,1 тис. грн., інші доходи – 241,4 тис. грн. Субвенції – 10254,1 тис. грн. Дотація  - 284,6 тис. грн.

читати далі >>>

 

8 грудня 2018 року 09:08
ЛЮБИТЕЛИ ФУТБОЛА ПРИГЛАШАЮТСЯ

 

8-9 декабря в спортивном комплексе КП "РФСК" (Южная часть города) продолжаются игры  XXХ традиционного Новогоднего турнира по мини-футболу Памяти В.И.Долгодушева.

Календарь игр XXХ традиционного Новогоднего турнира по мини-футболу.

читати далі >>>

8 грудня 2018 року 08:53

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Українські воїни разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок.

Зазвичай у цей день проходить чимало урочистостей, які повинні показати військовим, наскільки вони цінні для нашої країни. Тож напередодні свята в актовій залі Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбувся святковий захід. На ньому були присутні працівники Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, представники громадської організації «Воїни АТО м. Рубіжного», представники громадської організації «Нова дія», учні закладів загальної середньої освіти.

8 грудня 2018 року 08:13

1 грудня  у актовій залі ЗШ № 3 відбувся урочистий  захід КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді»  – посвята учнів-першокурсників у юні МАНівці. Цього року до складу науковців, які в майбутньому будуть творити історію нашої держави, увійшло майже 700 нових  талановитих юнаків та дівчат  з м. Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінського, Старобільського, Біловодського, Білокуракінського, Новопсковського та Сватівского районів.

8 грудня 2018 року 08:09
Рубіжанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

Продовження передплати на газету «Пенсійний кур’єр»!

 ​

Повідомляємо, що передплату на газету «Пенсійний кур’єр» на 2019 рік продовжено до 26 грудня поточного року.

Газета «Пенсійний кур’єр» - можливість отримання кваліфікованих роз’яснень з актуальних пенсійних питань!»

7 грудня 2018 року 15:12

День Збройних сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в боях за свободу України.

В бібліотеках централізованої бібліотечної системи організовані заходи інформаційної підтримки для відзначення цього свята.

З 5 грудня 2018 року в читальному залі центральної міської бібліотеки функціонує тематична виставка-дайджест «За свободу! За державу!»,

7 грудня 2018 року 15:03
Привітання міського голови до Дня місцевого самоврядування

Шановні рубіжани!

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні!

        Від щирого серця вітаю з цим святом усіх членів міської громади, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, службовців органів місцевого самоврядування!

        Значимість і необхідність діяльності органів місцевого самоврядування важко переоцінити. Організація життєдіяльності територіальної громади є однією з ланок у розвитку української державності та громадянського суспільства. У такій важливій справі не обійтися без фахівців та працівників, які реалізують чисельні програми розвитку нашого міста в різноманітних галузях.

        Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, мудрості та витримки, і, звичайно ж, бути завжди ближче до людей заради яких ми працюємо. Нехай всі плани і надії здійснюються на благо зміцнення громади нашого міста!

 

С.І.Хортів, міський голова

7 грудня 2018 року 15:02

 

7 грудня, святкує свій ювілейний день народження ветеран спортивного руху нашого міста Микола Дмитрович Сапєлкін. Йому виповнилося 80 років.

Відділ культури, молоді та спорту щиро вітає ювіляра та бажає, благополуччя і успіхів у всіх прагненнях, порядних і відданих друзів, і в подальшому залишатися таким же енергійним, невтомним, оптимістичним, високонадійним і натхненним.

Багато років всі свої сили, знання і вміння М.Д.Сапєлкін віддає благородній справи - фізичного виховання молоді.

 

7 грудня 2018 року 14:35
«Збройні сили України - слава, гордість, міць країни»  

 

Мужність, гідність, відвага -  тільки кращі з кращих приймають присягу на вірність Україні, вони – наші воїни. Історія нашого міста – це люди,які захищали свій дім у Громадянську, Другу Світову війни і зараз боронять нас на кордонах України. 

читати далі >>>

7 грудня 2018 року 09:45

 

В провадженні СВ Рубіжанського ВП ГУНП України в Луганській області перебуває кримінальне провадження стосовно особи, яка за допомогою мобільного телефону повідомила завідомо неправдиву інформацію про вибух.

Під час проведення досудового  розслідування встановлено,  що 27.11.2018 року, громадянин К,  у стані алкогольного  сп’яніння  здійснив телефонний дзвінок в службу «102» та у грубій формі з використанням нецензурної лексики повідомив  що підірве  гранату за адресою: м. Рубіжне, проспект Переможців 27/51

 

 

7 грудня 2018 року 09:15
До уваги жителів м. Рубіжне!

Встановлено мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. м.

Відповідно до п. п. 170.1.2 Податкового кодексу України Рубіжанською міською радою, для цілей оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), встановлено мінімальну вартість місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна фізичних осіб м. Рубіжне Луганської області на 2019 рік у розмірі: 8,92 грн. - некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб; 17,85 грн. - провадження виробничої діяльності; 26,77 грн. - інша комерційна діяльність.

З текстом рішення міської ради від 30.11.2018 № 67/14 можна ознайомитися на офіційному сайті Рубіжанської міської ради http://rmr.gov.ua (Нормативна база/Рішення міської ради).

6 грудня 2018 року 16:06

 

06.12.2018 в День  Збройних Сил України на будівлі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого бійця ВСУ Ігоря Петрова, який навчався в цій школі. В урочистому заході, на якому були присутні школярі цієї та інших шкіл міста, взяли участь секретар Рубіжанської міської ради Соловйов В.І., заступник військового комісару Рубіжансько-Кремінського об'єднаного міського військового комісаріату Бородін А.В., представники ГО "Спілка ветеранів АТО міста Рубіжне".

6 грудня 2018 року 15:32

 

Згідно листа Луганської обласної державної адміністрації  Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у зв’язку з проведенням операції Об'єднаних сил, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, з урахуванням Указу Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні», а також для забезпечення порядку й безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

6 грудня 2018 року 14:34
Відділ міського комунального майна інформує

 

Рубіжанською міською радою Луганської області 30 листопада 2018 року прийнято рішення № 67/16 про приватизацію шляхом продажу на аукціоні без
умов об’єкта комунальної власності малої приватизації вбудованого нежитлового приміщення площею 15,9 кв. м, розташованого за адресою: 

 

читати далі >>>

6 грудня 2018 року 13:59
ОГОЛОШЕННЯ

 

З 9 грудня 2018р. вводиться новий графік руху пасажирських та приміських поїздів.

З РОЗКЛАДОМ руху пасажирських і приміських поїздів по ст. Рубіжне з  09.12.2018р. можна ознайомитися за цим посиланням.

6 грудня 2018 року 13:36

 

3 грудня до Луганщини прибула поважна делегація з Тернопільської області. Мета візиту – підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпрацю між Тернопільською та Луганською облдержадміністраціями у сфері соціально-економічного, науково-технічного  та гуманітарно-культурного розвитку,налагодження дієвого діалогу та обміну досвідом.

Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та освітян Тернопільщини поєднує давня дружба. Декілька років поспіль під час Різдвяних свят рубіжанські підлітки відпочивали у тернопільських родинах, знайомилися з історичним та культурним надбанням цього дивовижного краю.

 

6 грудня 2018 року 13:32

 

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

про пожежі  та надзвичайні події, які виникли в Луганській області протягом 11 місяців 2018 року

Протягом 11 місяців 2018 року на території області відповідно до Національного класифіка.тора надзвичайних ситуацій «ДК-019-2010» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій зафіксовано 9 надзвичайних ситуацій, на яких загинуло 5 осіб, з них одна дитина, постраждало 21 особа, з них 13 дітейЗ початку року в Луганській області сталося 2522 пожеж,  на яких загинуло 54 особи, травмовано – 49, із них 2 дитини. Врятовано 178 осіб, із них 68 дітей. 

6 грудня 2018 року 13:29
«Справжні воїни добра»

 

5 грудня – Міжнародний день волонтерів. Співробітники відділу мистецтв центральної міської бібліотеки до цієї дати підготували виставку-експозицію «Справжні воїни добра», присвячену волонтерському руху в Україні та місті Рубіжному. А також привітали волонтерів, що співпрацюють з централізованою бібліотечною системою  і побажали їм наснаги, успіхів та миру!

6 грудня 2018 року 12:04

 

Збройні Сили України. Завжди на захисті.

День Збройних Сил України з'явився ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони «Про оборону України» та «Про збройні сили України». І через два роки саме 6 грудня було ухвалено рішення відзначати День збройних сил України.

6 грудня 2018 року 10:57
Привітання міського голови С.Хортіва з Днем Збройних Сил України

 

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

У цей святковий день ми з повагою та вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто розпочинав шляхетну справу з утворення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій громадян.

Найцінніше в житті кожної людини – мир, спокій і стабільність. Тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Ми завдячуємо та поважаємо тих, хто стоїть на сторожі нашої держави, проявляючи глибокий патріотизм, витримку і відповідальність, роблячи все можливе для захисту територіальної цілісності України, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку.

Бажаю вам здоров’я, добра, злагоди, удосконалення бойової та професійної майстерності, натхнення й віри в мудрість та силу нашого народу. Хай мирним буде небо над Україною! Зі святом!


З повагою, міський голова Сергій Хортів 

6 грудня 2018 року 09:04

 

Щодо обміну земельними ділянками сільськогосподарського призначення

З 1 січня 2019 року набуде чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. № 2498-VIII. (далі-Закон).
     Відповідно до Закону власники земельних ділянок усіх форм власності, землекористувачі тепер зможуть обмінюватися ними в межах одного земельного масиву, а земельні ділянки під лісосмугою можуть передаватися у постійне користування або в оренду. 

6 грудня 2018 року 08:51

 

Врегульовано питання встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни цивільним особамякі отримали  інвалідність внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції

09.11.2018 вступив в дію наказ Міністерства соціальної політики України від 25.09.2018 № 1411 «Про затвердження Положення про міжвідомчу комісію з питань установлення фактів отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції», яким встановлено типову форму заяви.

6 грудня 2018 року 08:29

 

30 листопада 2018 року на базі МКЗ «Палаз культури» відбувся чемпіонат знавців серед учнівської та студентської молоді «Що? Де? Коли?».

Вже багато років поспіль Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом організовує  в нашому місті  Чемпіонат знавців, який проходить за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Управління освіти Рубіжанської міської ради.

5 грудня 2018 року 16:30

 

Председатель постоянной депутатской комиссии Рубежанского городского совета - директор терцентра по обслуживанию одиноких и престарелых граждан Купцов В.В. навестил подопечных территориального центра, которые были включены в городскую программу децентрализации теплоснабжения многоквартирных домов, проверил качество выполненных работ, и условия в которых живут жители. Собственники квартир, в которых были выполнены работы, тепло отозвались о работниках и специалистах предприятий города, которые участвовали в реализации данной программы.

 

 

5 грудня 2018 року 14:38

 

5 декабря Международный день волонтера. В  КУ «Территориальный центр» слушатели «Университета третьего возраста» поздравили своих волонтеров. Волонтерское движение в терцентре широко используется в «Университете третьего возраста» отделения дневного пребывания. У нас 34 волонтера, ведут  занятия по  31 направлению. Слова благодарности прозвучали в адрес волонтеров и сказано много теплых, приятных слов.

5 грудня 2018 року 09:20
РУБІЖАНСЬКІ ДВОБОРЦІ ВДАЛО ВИСТУПИЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

 

З  30 листопада по 2 грудня у м.Харків відбулися  Чемпіонат світу та Всеукраїнський турнір з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство». В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени з 16 країн світу.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 8 спортсменів із Дитячо - молодіжного фізкультурно - спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» м.Рубіжне. 

читати далі>>>

5 грудня 2018 року 09:17
85 років Народному театру музичної комедії

 

Театр – це те мистецтво, яке в першу чергу вчить бути людиною, відчувати і співпереживати. Саме таке сильне емоційне враження залишилось після ювілейного вечора, який відбувся у міському Палаці культури 1 грудня 2018 року на честь заснування Народного театру музичної комедії. 

Свято розпочалось одразу з фойє першого поверху, де рубіжани і гості міста мали змогу зануритися в далекі роки 30-х, розглядаючи стенди з фото. Саме в грудні 1933 року в Рубіжному відкрився новий Палац культури на сцені якого була показана Народна опера композитора Миколи Лисенка «Наталка-Полтавка». Саме цей спектакль і дав визначення жанру рубіжанському театру - це водевіль, музична комедія, оперета.

читати далі>>>

5 грудня 2018 року 09:09
Інформує загальний відділ міської ради

 

За період з 1 листопада 2018р. по 30 листопада  2018р. загальним відділом міської ради зареєстровано 12 інформаційних запитів.   

Запити надійшли у письмовому вигляді –10; електронному вигляді –2
 

читати далі >>>

5 грудня 2018 року 08:24

Міжнародний день волонтера відзначається в світі щорічно 05 грудня, починаючи з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам країн відмічати саме цей день як день добровольця в ім’я економічного і соціального розвитку. В усьому світі, за даними Організації Об’єднаних Націй, налічується 140 мільйонів волонтерів.

Волонтерство базується на добровільності, співчутті, солідарності з ідеями та потребами інших людей, на глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час, сили та натхнення волонтери присвячують громадським ділам, програмам взаємодопомоги та просвіти. Добровільна праця на благо інших людей дуже важлива для особистісного зростання і благополуччя суспільства в цілому.

4 грудня 2018 року 16:01
Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

 

Проведення прийому громадян прямою телефонною «гарячою» лінією

06.12.2018 з 10.00 до 12.00 за телефоном (06453) 6-36-24 з метою підвищення обізнаності громадян та наближення пенсійних послуг для жителів м.Рубіжне відбудеться прийом громадян прямою телефонною «гарячою» лінією заступником начальника Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Заховаєвою Іриною Юріївною

4 грудня 2018 року 14:00
Онлайн видео-трансляция заседания исполкома Рубежанского горсовета

 

декабря 2018 года в 14-00   состоялось заседание исполнительного комитета Рубежанского городского совета.

Предлагаем вашему вниманию онлайн видео-трансляцию заседания.

 

 

4 грудня 2018 року 11:04
Змінимо країну разом: Підписано угоду про співпрацю між Луганщиною та Тернопільщиною

3 грудня, в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь та голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна підписали Угоду про налагодження партнерських відносин і співпраці між Тернопільською та Луганською облдержадміністраціями.

читати далі >>>

4 грудня 2018 року 10:52

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Він не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. На сьогодні рівень інвалідізації мешканців планети становить більше 1 мільярда людей, або 15 відсотків населення Землі.

3 грудня 2018 року 16:41
Пишаємося своїми талантами

 

01 грудня  2018 року у м. Лисичанську (МЗ «Лисичанський міський Палац культури»)  відбувся традиційний регіональний вокальний конкурс «Квітка душа». В конкурсі приймали участь вокалісти різних вікових категорій  з Лисичанська, Одеси, Привілля, Новодружеська, Рубіжного. Наше місто гідно представив вихованець зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Ладушки» (керівник Олена Ханенко) Манукян Андранік, який професійно і емоційної  виконав пісню «Гей, соколики», та  посів II місце в 2-й віковій категорії.

читати далі>>>

3 грудня 2018 року 16:27
Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

 

на вакантні посади  педагогічних працівників  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Рубіжанської міської ради Луганської області

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської  міської ради( скорочена назва -  КУ  ІРЦ  РМР)

Юридична адреса :   вул.Студентська,  буд.30, м. Рубіжне, Луганська обл.,  93000

Найменування посад:

  •  вчитель-логопед;
  •  вчитель-дефектолог;
  •  практичний психолог;
  •  вчитель лікувальної фізкультури.   
  • читати далі >>>

 

3 грудня 2018 року 15:47
Відбувся прийом громадян з особистих питань

3 грудня міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні керівники комунальних підприємств міста, управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, міської ради ветеранів.

читати далі >>>

3 грудня 2018 року 15:29
Народний хор ветеранів «Червона калина» дарує мистецтво

 

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цією датою наголошується необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав осіб з інвалідністю з усіма категоріями громадян та їх активної участі в житті суспільства.

читати далі>>>

3 грудня 2018 року 14:16

 

За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 03 грудня проголошене Міжнародним днем людей з інвалідністю. До Всесвітньої програми дій стосовно людей з інвалідністю, яка була прийнята в 1982 році і до якої сьогодні залучена й Україна, було закладено підґрунтя для активізації роботи щодо рівноправності людей з інвалідністю з іншими членами суспільства, покращення умов життя в результаті економічного і соціального розвитку. Ці завдання не оминули й діяльність Фонду соціального страхування України (далі – Фонд), одним із напрямів роботи якого є відновлення працездатності потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

3 грудня 2018 року 13:53
   ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ МІСТА  ЗА МИНУЛИЙ  ТИЖДЕНЬ ( з 26.11.2018 р.  по  30.11.2018 р.)

 

 В міський бюджет надходження основних джерел доходів загального фонду міського бюджету склали – 5190,9 тис. грн. Із них: податок на доходи фізичних осіб – 2874,9 тис. грн., єдиний податок – 48,9 тис. грн., плата за землю – 1900,7 тис. грн., інші доходи – 366,4 тис. грн. Субвенції – 695,1 тис. грн.

читати далі >>>

3 грудня 2018 року 13:43

По состоянию на 03 декабря 2018 года в городе произошло: чрезвычайных ситуаций – 0, чрезвычайных происшествий - 169, пожаров - 168.

Во время пожаров погибло 3 человека, травмировано 7 человек, спасено 63 человека.  Прямой ущерб от пожаров составил 2 млн. 32,2 тыс.  гривен. Спасено имущества на сумму свыше 34 млн. 271 тыс. гривен.

26 ноября 2018 года произошел пожар в жилом доме по адресу: г. Рубежное ул. Набережная, 152.  Огнем уничтожен жилой дом на площади 36 м2. С места пожара двое пострадавших было доставлено в центральную городскую больницу, но в следствии полученных травм гр. Г. 1977 г.р. погибла. Причина пожара – короткое замыкание электропроводки.

3 грудня 2018 року 13:36

 

На обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини перебувають 111,1 тис. платників

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

У відомстві зазначили, що із них 40,2 тис. - юридичні особи та 70,9 тис. - самозайняті особи (70,2 тис. ФОП та 720 фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

У відомстві зазначили, що за 10 місяців 2018 року взято на облік 518 юридичних осіб та 3033 фізичних осіб-підприємців; припинено діяльність 215 юридичних осіб та 2458 фізичних осіб-підприємців.

3 грудня 2018 року 13:33
ІНФОРМУЄ РУБІЖАНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наближення пенсійних послуг до населення с. Красноріченськ!

​З метою надання консультаційної допомоги та послуг з пенсійних питань  05.12.2018 з 10.00 до 12.00 у приміщенні Красноріченської селищної ради Кремінського району для мешканців прилеглої території здійснюватиметься прийом громадян начальником Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області

Смаглюк Наталією Миколаївною.

Телефон для довідок:

 по м.Рубіжне  - (06453) 6-43-76; (06453) 6-36-24;

 по м.Кремінна - (06454) 2-10-31;

 - 0500565463.

3 грудня 2018 року 10:51
До працівників комунальних підприємств, закладів і установ та мешканців міста.

 

Міським головою видано розпорядження від 21.11.2018 № 967-к щодо перенесення робочих днів у грудні 2018 року.

З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року, а також раціонального використання робочого часу, перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, робочій день з:

- понеділка 24 грудня 2018 року  - на суботу 8 грудня 2018  року;

- понеділка 31грудня 2018 року  - на суботу 15 грудня 2018  року.

3 грудня 2018 року 09:29

 

З 04 по 06 червня 2019 року у м. Київ відбудеться ХХХI Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019».

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

3 грудня 2018 року 09:27
ХХХ традиционный Новогодний турнир по мини-футболу памяти В.И.Долгодушева Результаты 1 и 2 туров

 

ХХХ традиционный Новогодний турнир по мини-футболу памяти В.И.Долгодушева

Результаты 1 и 2 туров 

Группа «А»

читати далі>>>

3 грудня 2018 року 08:13
ЗАХОДИ ЦБС з 26 листопада по 2 грудня 2018 року

 

У бібліотеці-філії №1 оформлена виставка-журба «Пам’яті дзвін»

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів 1932-33 р. у бібліотеці-філії №1 оформлена виставка-журба «Пам’яті дзвін».

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Одна з найсумніших сторінок нашої історії - це Голодомор 1932-33 років.

85 рік тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам’ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.

читати далі>>>

>>Архів новин


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 24
переглядів: 18018
візитів сьогодні: 5049
візитів всього: 474015