Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
архів Останні новини
19 грудня 2018 року 16:00
19.12.2018. Позачергова 69-а сесія Рубіжанської міської ради

 

 

18 грудня 2018 року 17:55
Про скликання позачергової шістдесят дев’ятої сесії міської ради
18 грудня 2018 року 17:44
Відбудуться засідання  депутатських комісій

 

У середу, 19 грудня 2018 року, після засідання позачергової 69 сесії відбудуться засідання  чотирьох депутатських комісій, а саме:

- в каб. 478 (Абрамян Т.А.) відбудеться засідання комісії з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів (порядок денний засідання комісії додається);

- в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться засідання комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається);

- в каб. 366 (Сидоренкова Л.Р.) відбудеться засідання комісії з соціальних питань (порядок денний засідання комісії додається);

- в каб. 365 (Соловйов В.І.) відбудеться засідання комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, гласності та законності (порядок денний засідання комісії додається).

18 грудня 2018 року 16:53
Актуальний коментар: на Луганщині вживаються заходи щодо готовності діяти під час воєнного стану

 

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко повідомив, що командування Збройних Сил України не виключає можливості повномасштабної агресії з боку РФ. Тому Луганщина має бути готова до будь-якого розвитку подій.

«На засіданні Ради оборони області ми прийняли низку рішень. Одне з них – провести збори евакуаційної комісії», – наголосив він.

читати далі >>>

18 грудня 2018 року 16:05

12 листопада поточного року Президент України Петро Порошенко провів щорічну Раду регіонального розвитку. Глава держави доручив представникам  влади всіх рівнів розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», – наголосив він.

На виконання доручення Президента України в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної Сергій Філь провів 30 листопада 2018 року обласну Раду регіонального розвитку.

18 грудня 2018 року 14:21

 

З метою реалізації державної політики зайнятості та захисту прав найманих працівників  12 грудня 2018 року в Рубіжанському міському центрі зайнятості  відбувся семінар для роботодавців на тему «Забезпечення повного комплексу соціальних послуг роботодавцям згідно норм законодавства про зайнятість, легалізація зайнятості – як гарантія соціального захисту працівника». Захід пройшов за участі завідувача сектору  організаційного забезпечення ГУ ДФС Гречанікової І.О. На семінарі висвітлювалися питання легальної трудової діяльності, оформлення трудових відносин: укладання договорів, надання послуг чи виконання робіт за цивільно-правовими угодами та інші види працевлаштування, а саме їх переваги та недоліки.   

18 грудня 2018 року 14:14
Рубіжанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує

 

Начальник управління на «прямому» телефонному  зв’язку

та  скайп - зв’язку з населенням

19.12.2018 з 10.00 до 12.00 з метою наближення послуг до населення м.Рубіжне та Кремінського району відбудеться прийом громадян «прямою телефонною гарячою» лінією  та скайп - зв’язком  начальником Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області

Наталією Миколаївною Смаглюк.

Телефон для довідок - (06453) 6-36-24.

Електронна адреса скайпу: - upfu_rubizh@ukr.net

18 грудня 2018 року 14:00
18.12.2018. Засідання виконавчого комітету Рубіжанської міської ради

 

 

18 грудня 2018 року 14:00

14.12.2018 управлінням оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу обслуговування громадян Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області;

- головного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій на період соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника цього відділу Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області;

- провідного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області;

18 грудня 2018 року 13:41

14 грудня 2018 року в Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулося нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" і новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція".

Ці конкурси вже стали традиційними – у КПР нагородження проходить в 3 раз і майже всі школи взяли участь у святі. Хлопчики та дівчатка принесли свої кращі вироби, які були представлені на суд журі і глядачів. Перед журі стояло складне завдання - вибрати переможця в кожній віковій категорії.

Після довгої роботи почесне журі у складі директора МКЗ «Міський музей» О.Старикової, завідувача центральною дитячою бібліотекою О. Леонової та художника В. Гайворонського визначили кращих. 

18 грудня 2018 року 13:32
Адміністрація КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» інформує

 

Згідно з Законом  України  «Про  позашкільну  освіту»,  розділ  5,  стаття  26,  пункт  2  діти  з  багатодітних сімей,  діти - інваліди,  діти сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених  сімей,  мають  право  на  користування  пільгами по оплаті  за  навчання  в  КЗ «РМДШМ»  з  01 січня  по  31  травня  2019 року.   

18 грудня 2018 року 10:55
Головне територіальне управління юстиції у Луганській області  

 

Реформування державних та комунальних  друкованих засобів масової інформації добігає кінця

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області вкотре нагадує, що Законом України  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон) були внесені зміни до статті 8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», якими заборонено органам державної влади, іншим державним органам  та органам місцевого самоврядування виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації.

17 грудня 2018 року 16:06
Технічна перевірка автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен

19 грудня поточного року з 13:45 до 14:00 за київським часом в навчальних цілях буде проведено щоквартальну технічну перевірку автоматизованої системи централізованого оповіщення м. Рубіжне із запуском електросирен та відбором радіотрансляційної мережі  (згідно плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2018 рік ).

Під час проведення технічної перевірки цієї системи будуть вмикатися електросирени, звучання яких відповідає сигналу цивільного захисту «Увага всім!». За цим сигналом необхідно увімкнути абонентський радіотрансляційний динамік і прослухати повідомлення щодо дій при виникненні надзвичайної ситуації. 
 

17 грудня 2018 року 15:14
Відбувся особистий прийом громадян міським головою Хортівим С.І.

17 грудня міський голова Хортів С.І. провів прийом громадян з особистих питань.

На прийомі були присутні керівники комунальних підприємств міста, управління житлово-комунального господарства, міської ради ветеранів.

До керівника міста звернулися з особистими і суспільними проблемами 7 жителів міста.

Жителів міста в більшості хвилювали питання комунального господарства, а саме: ремонту покрівель по вул. Б.Хмельницького, 85, вул. Мендєлєєва, 25, вул. Б.Хмельницького, 70, вул. 30 років Перемоги, 4, вул. Володимирська, 30а

читати далі >>>

17 грудня 2018 року 15:03
Сніжна казка зими - 2018

 

З 13 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури» вдруге поспіль проходить міський конкурс-виставка «Сніжна казка зими - 2018». На виставці представлені чарівні і оригінальні роботи на новорічну та різдвяну тематику.

Учасниками виставки стали учні КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» (керівники Соловйова Галина Володимирівна, Бондар Світлана Миколаївна, Кравченко Ольга Геннадіївна, Ткачук Катерина Сергіївна), приватного викладача Ковальової Марини Ростиславівни, КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів» (керівники Сікора Зоя Іванівна, Ковальова Марина Ростиславівна, Ліхачова Ольга Анатоліївна), клубу сучасного декоративно-прикладного мистецтва «У пані Зосі» (керівник Ласман Зоя Гордіївна), гуртка «Дива в долоньках» філії МКУ «Палац культури» (керівник Чеботарьова Юлія Грігоріївна) та Рубіжанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 (керівник Ковальова Марина Ростиславівна).

читати далі>>>

17 грудня 2018 року 14:56
ЗАХОДИ ЦБС з 10 грудня по 16 грудня 2018 року

 

В бібліотеці-філії №1 оформлено графіті «Ювілей в книжковім світі»

Бібліотеки завжди відзначають ювілеї письменників та поетів, але не слід забувати, що і книги святкують свої ювілеї. Деяким книгам у 2018 році виповнюється більше 2-3 сотень років. Але ними все так само зачитуються, ностальгуючи, дорослі і відкривають для себе діти. У кожної книги-ювілярки свій характер, своя доля, свій шлях до читача.

2018 рік добігає свого завершення, тому в бібліотеці-філії №1організовано виставку малюнків за творами відомих світових письменників для дітей та дорослих, які відзначають свої ювілеї в цьому році.

За допомогою робіт учнів 7 класу ЗОШ №1 було оформлено бібліотечне графіті «Ювілей в книжковім світі».

читати  далі>>>

17 грудня 2018 року 14:46
Культурно-масові заходи до новорічних та різдвяних свят

 

Культурно-масові заходи

до новорічних та різдвяних свят

читати далі>>>

17 грудня 2018 року 14:40

З початку року НВП «Зоря» з ознайомчими екскурсіями відвідало близько 600 школярів і студентів. Ці заходи проходили в рамках профорієнтаційної програми «Зоря Старт», метою якої є залучення молодих фахівців до роботи на найбільшому хімічному заводі України.

Директор з персоналу Ольга Глушень зазначає, що НВП «Зоря» – підприємство, що динамічно розвивається і має серйозний потенціал для працевлаштування талановитої та зацікавленої молоді. Тому завод тісно співпрацює з усіма навчальними закладами регіону. Активна взаємодія дає свої результати. Так, після візитів багато з майбутніх молодих фахівців висловлювали бажання працевлаштуватися на підприємстві, тому що переконалися: НВП «Зоря» має значні конкурентні переваги перед іншими роботодавцями регіону.

У 2018 року гостями хімічного гіганта стали близько 600 учнів з 11 шкіл м. Рубіжне, а також студенти профільних вищих навчальних закладів, учні технікумів і коледжів.

17 грудня 2018 року 14:32

11-13 грудня  в м. Києві відбувся тренінг для тренерів «Життєві навички для активного громадянства учнівської молоді» за участю координаторів проекту, фахівців закладів післядипломної педагогічної освіти, регіональних тренері навчального курсу  «Вчимося жити разом» основної і старшої школи Донецької і Луганської областей.

Організатори та виконавці відповідного проекту — Міністерство освіти і науки України та Громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні і Європейського Союзу.

17 грудня 2018 року 14:05
Відбудуться засідання депутатських комісій

 

18 грудня 2018 року відбудуться засідання  чотирьох депутатських комісій, а саме:

- о 15-00 годині  в малому залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться спільне засідання всіх постійних комісії міської ради (порядок денний спільного засідання комісій додається);

Далі комісії будуть працювати окремо, а саме:

-  в малому залі засідань міської ради (3 поверх) з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин (порядок денний засідання комісії додається).

 

17 грудня 2018 року 14:02
У РУБІЖНОМУ ВІДБУВСЯ ЗОРЯНИЙ ПАРАД ЧЕМПІОНІВ

 

14 грудня в малому залі міського Палацу культури зібралися почесні гості, керівники міста, навчальних закладів та фізкультурних об'єднань, фізкультурники і спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, учнівська та студентська молодь нашого міста, ентузіасти, любителі і ветерани спорту для участі в міському святі, присвяченій спортивним досягненням рубежан і підсумкам ХVІ міської Спартакіади.

Прозвучали акорди урочистої мелодії і ведучі міського спортивного свята Світлана Ступнікова і Олександр Болотін оголосили відкритою церемонію нагородження, присвячену спортивним досягненням рубежан і підсумками міської Спартакіади, - зоряного параду чемпіонів 2018!

читати далі>>>

17 грудня 2018 року 13:55
Відділ міського комунального майна Рубіжанської міської ради інформує

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації вбудованого нежитлового приміщення за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пр. Переможців, 23, приміщення 45

1) Інформація про об’єкт приватизації: Назва об’єкта: вбудоване нежитлове приміщення Адреса: 93010, Луганська обл., м. Рубіжне, пр. Переможців, 23, прим. 45. Земельна ділянка не визначена. Вбудоване нежитлове приміщення у складі 1 кімнати площею 15,9 кв. м. розташоване на першому поверху житлового будинку без окремого входу (вхід з загального під’їзду будинку). Центральне опалення, водопостачання та водовідведення у приміщенні відсутні.

 

читати далі >>>

17 грудня 2018 року 11:32
Виступ Президента України на прес-конференції

 

До завершення року залишається два тижні… Але вже ясно, що він посяде особливе місце в українській історії, а саме – вчорашній день, 15 грудня 2018 року. 

Кілька хвилин тому говорив по телефону з Його Всесвятістю Патріархом Варфоломієм. Розмова зайняла трохи більше часу ніж ми очікували. Але ця розмова була дуже важливою, в продовження подій, які відбулися вчора. Його Всесвятість вважає, що наш Собор взагалі став поворотним моментом в історії вселенського православ’я і відкриває вчорашній Собор нову його еру.

читати  далі >>>

17 грудня 2018 року 11:30
Діє веб-сервіс для керівників закладів освіти

 

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням https://zno.testportal.com.ua/edu/login діє веб-сервіс «Кабінет керівника закладу освіти».

Він призначений для внесення відомостей про заклади освіти, випускники яких:

- проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

- братимуть участь у моніторингових дослідженнях.

Керівники закладів загальної середньої освіти мають зазначити дані про випускні класи старшої школи: відобразити профіль навчання та мову навчання в класі; зазначити іноземну(і) мову(и) та рівень вивчення (академічний (стандарт) чи профільний).

читати далі >>>

17 грудня 2018 року 11:27
Оголошено конкурс проектів для громадських організацій

 

У рамках проекту «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки ЄС оголошено конкурс проектів для громадських організацій на суму від 150 до 600 тисяч гривень. 

 Дедлайн – 16 січня 2019 р.

читати далі >>>

>>Архів новин


архів Анонси подій
Офіційні сайти
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів:
візитів сьогодні: 5282
візитів всього: 474836