Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Прогноз погоди
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 5
візитів сьогодні: 2319
візитів всього:
архів Останні новини
28 жовтня 2016 року 15:39
Информация арендодателя – управления образования Рубежанского городского совета о намерении передать в аренду коммунальное имущество

Наименование: встроенные нежилые помещения (кабинет № 108, раздевалки, места общего пользования) общей площадью 161,2 м2, расположенные на первом этаже в здании Рубежанской специализированной школы I-III ступеней № 2 Рубежанского городского совета Луганской области.

Адрес: пр. Победителей, 28, г. Рубежное Луганской области, почтовый индекс 93011.

 

подробнее >>>

28 жовтня 2016 року 15:17

26 жовтня 2016 року Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді гостинно  зустрів вчителів із Західної України Гунько Галину Антонівну, Тиркало Наталію Іванівну, Желізко Ольгу Миронівну, які протягом місяця працюватимуть в школах нашого міста в рамках проекту «Збудуємо країну разом».

За доброю традицією гостей зустрічали короваєм. Для них педагоги Центру організували екскурсію, під час якої розповіли про історію закладу, його напрямки роботи, цікаві заходи. 

28 жовтня 2016 року 14:18

Міністерство соціальної політики України листом від 17.10.2016 №15185/0/14-16/5 проінформувало про зміни в розрахунку субсидії на початку та кінці опалювального періоду. Враховуючи те, що втратила чинність ПКМУ від 09.12.1999 №2246 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з газопостачання», де був визначений опалювальний період з 1 жовтня до 30 квітня, розрахунок субсидії у місяцях початку та закінчення опалювального періоду буде здійснюватися з урахуванням дати його початку та закінчення, що встановлюється рішенням виконавчого органу міської ради. 

28 жовтня 2016 року 13:46
1 ноября состоится заседание исполкома Рубежанского горсовета

 

1 ноября 2016г. в 14.00 в малом зале заседаний городского совета (3 этаж) состоится очередное заседание исполнительного комитета Рубежанского городского совета.
 

ПОВЕСТКА ДНЯ

 

28 жовтня 2016 року 12:50
Состоялся выездной прием граждан

 

28 октября провел выездной прием граждан по месту проживания первый заместитель городского головы Якунин А.В.

На приеме присутствовали начальник УЖКХ Жердев Д.А., директор КСТП «РТКЭ» Силаков А.П., депутат Рубежанского городского совета Солодкий Д. С.

подробнее >>>

28 жовтня 2016 року 12:39

27 жовтня у міському музеї відбулася зустріч студентів  державного Луганського медуніверситету з ветераном другої світової війни, визволителем України, хірургом Г.О.Шехвіцем у рамках святкування 72-ї річниці визволення  України.

Головною темою розмови стала значущість ролі медиків у роки другої світової війни.

28 жовтня 2016 року 12:13

28 жовтня вся Україна святкує річницю визволення України від фашистських загарбників. Війна, яка спіткала український народ, залишила за собою розруху, безліч людських жертв, проте український народ вистояв і переміг, здолав труднощі, здобув і виборов право на своє існування. До цієї знаменної дати в Рубіжанській центральній бібліотечній системі відбулися такі заходи.

27 жовтня, «Шляхами визволення України» – під такою назвою  була відкрита  історико-патріотична виставка-подорож на абонементі ЦМБ   для широкого кола користувачів, а 30 жовтня в читальному залі почне діяти святкова книжкова виставка «Этих дней не смолкнет слава». Учасники заходів матимуть змогу ознайомитися з виставками та  переглянути представлені документи, які розкривають історичну правду про переможні та трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних подій.

28 жовтня 2016 року 11:20

28 жовтня, з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, в м.Рубіжне відбулось урочисте покладання квітів до братських могил загиблих у роки Другої світової війни.

Вшанувати пам'ять прийшли секретар Рубіжанської міської ради Віктор Соловйов, голова ради ветеранів Негребецька  Л.А. та воїн-інтернаціоналіст Березюк Г.М.  

 

28 жовтня 2016 року 11:18
«Вітаємо перших переможців змагань»

Комунальна установа «Міський Палац культури» у поточному 2016 році створила і долучила до своєї дружньої родинної громади новий колектив чисельністю до трьох десятків відвідувачів. Мовиться про специфічний і незвичний за фахом для МКУ «Палац культури» гурт. Це наші мешканці і переселенці з інших міст, різні за віком, статтю, спеціальністю і соціальним станом. Проте вони однодумці, бо їх об’єднує здорова і захоплююча відданість цікавій інтелектуальній середньовічній грі. Цими шанувальниками є любителі шахів.

докладніше >>>

28 жовтня 2016 року 11:14
ОБЪЯВЛЕНИЕ

3 ноября  состоится городской велопробег «Движение ради здоровья»

Начало - 15-00. 
Старт – пл. Владимирская (ДК им.Кирова). 
Маршрут – пр. Победителей, ул. Мира – ул. Владимирская – пр. Московский – пр. Победителей. 
Финиш – пл. Владимирская.

Приглашаются все желающие.

подробнее >>>

28 жовтня 2016 року 11:10
АНОНС СПОРТИВНЫХ МЕРОПРИЯТИЙ на 30 октября 2016

 

Волейбол

30 октября (воскресенье)  в спортивном зале Рубежанского физкультурно-спортивного комплекса (Южная часть города) состоятся финальные игры Чемпионата города по волейболу среди женских команд в зачет XIV городской Спартакиады.

подробнее >>>
 

28 жовтня 2016 року 09:22

21 октября в Комплексе внешкольной работы состоялась игра-путешествие «По дороге приключений». Организовали это незабываемое действие активисты городской детской организации ТИКСУМ (рук. Моисеева Ю.В., Гавва Е.А.), эти талантливые ребята сумели создать атмосферу веселья и подарить детям сказку. Приключения начались с появления настоящей Осени, которая привела с собой живые Каникулы. 

28 жовтня 2016 року 08:43

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

28 жовтня 2016 року 08:07

Не успел начаться новый учебный год, как уже настали осенние каникулы!

Это прекрасное время для развлечений, игр и прочих занятных дел. Но КВРовцы не умеют тратить время попусту, они всегда заняты творчеством и свои фантазии воплощают в прекрасные работы. Так уже много лет подряд в дни осенних каникул в Комплексе внешкольной работы проходит традиционный конкурс букетов, икебан и поделок из природного материала «Осенние фантазии»

27 жовтня 2016 року 16:55

 

26 октября, состоялось заседание очередной 16 сессии Рубежанского городского совета. Вел заседание сессии городской голова Хортив С.И.
В работе сессии приняло участие 29 депутатов городского совета из 33. Ими было рассмотрено 25 вопросов повестки дня сессии.

 


архів Анонси подій
Офіційні сайти